vyberte rok
Dedinkyokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
70.37%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
13.58%
Jarmila Tkáčová SNS
6.17%
Štefan Surmánek ĽSNS
3.70%
Róbert Bačinský NEKA
2.47%
Jozef Červenák RIS
1.23%
Jaroslav Džunko NEKA
1.23%
Lukáš Sisák KSS
1.23%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

35,74
%
2017 1. kolo
16,53
%
2013 2. kolo
21,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,74%
2013 2. kolo 16,53%
2013 1. kolo 21,53%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Horník, SMER-SD
44 hlasov
2
Peter Pamula, SNS
34 hlasov
3
Štefan Bašták, SMER-SD
29 hlasov
4
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
15 hlasov
5
Ján Babič, SMER-SD
14 hlasov
6
Matej Lada, ŠKV
13 hlasov
7
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
8
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
9
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
10
Attila Anna, NEKA
6 hlasov
11
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
12
Dušan Pollák, ŠKV
5 hlasov
13
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
14
Michal Terrai, NEKA
4 hlasov
15
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
16
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
17
Monika Repaszká, ŠKV
4 hlasov
18
Róbert Hanuštiak, NEKA
3 hlasov
19
Juraj Nagy, NEKA
3 hlasov
20
Miloš Gallo, ŠANCA
3 hlasov
21
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
3 hlasov
22
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
23
Mária Bernáthová, KSS
3 hlasov
24
Juraj Bernár, KSS
3 hlasov
25
Peter Bollo, MOST - HÍD
2 hlasov
26
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Jaroslav Kočiš, KSS
2 hlasov
28
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Monika Šeďová, MOST - HÍD
2 hlasov
30
Ivan Kuhn, OKS
1 hlasov
31
Karol Kováč, OKS
1 hlasov
32
Jozef Červeňák, RIS
1 hlasov
33
Matúš Bischof, OKS
1 hlasov
34
Tibor Balázs, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Helena Laliková, KSS
1 hlasov
36
Juraj Balázs, NEKA
37
Viliam Hlaváč, ŠKV
38
Ferenc Porubán, SMK-MKP
39
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
40
Beáta Beke, SMK-MKP
41
Zoltán Várady, SMK-MKP