Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
65,29%
Milan Belica NEKA
13,06%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
11,00%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,09%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,75%
Martin Kusenda NEKA
2,06%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,37%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,69%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,34%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,34%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
188 hlasov
2
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
138 hlasov
3
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
63 hlasov
4
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
62 hlasov
5
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
44 hlasov
6
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
40 hlasov
7
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
8
Stanislav Petráš, NEKA
33 hlasov
9
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
10
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
30 hlasov
11
Otokar Klein, NEKA
27 hlasov
12
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
13
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
14
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
26 hlasov
15
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
25 hlasov
16
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
17
Erik Kliment, NEKA
19 hlasov
18
Miloš Rybár, NEKA
18 hlasov
19
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
20
Marek Šimunek, NEKA
17 hlasov
21
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
16 hlasov
22
Alena Jaššová, REPUBLIKA
14 hlasov
23
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
13 hlasov
24
Peter Chmelo, REPUBLIKA
13 hlasov
25
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
26
Martin Búry, NEKA
12 hlasov
27
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
28
Judita Laššáková, NEKA
12 hlasov
29
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
12 hlasov
30
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
31
Pavol Timko, REPUBLIKA
12 hlasov
32
Marcel Filaga, NEKA
11 hlasov
33
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
11 hlasov
34
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
35
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
36
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
37
Jozef Zaťko, NK/NEKA
9 hlasov
38
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
9 hlasov
39
Michal Prešinský, REPUBLIKA
9 hlasov
40
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
41
Peter Podbehlý, NEKA
8 hlasov
42
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
43
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
44
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
45
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
46
Denis Gondžala, REPUBLIKA
5 hlasov
47
Richard Gajdoš, NEKA
5 hlasov
48
Gabriel Katona, NEKA
5 hlasov
49
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
50
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
51
Adam Meško, DOMOV-NS
3 hlasov
52
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
53
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
54
Miroslav Kleman, NK/NEKA
3 hlasov
55
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
3 hlasov
56
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
57
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
3 hlasov
58
Ivan Katona, NEKA
3 hlasov
59
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
60
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
61
František Slávik, Progresívne Slovensko
2 hlasov
62
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
63
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
2 hlasov
64
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
65
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
66
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
67
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
68
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
69
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
70
Dušan Pukanec, NK/NEKA

Volebná účasť

60,14 %

Historický vývoj

29.10. 2022 60,14 %
04.11. 2017 1. kolo 31,65 %
23.11. 2013 2. kolo 25,47 %
09.11. 2013 1. kolo 28,07 %