Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
56,25%
Milan Belica SMER - SD
43,75%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
51,61%
Milan Belica SMER - SD
32,26%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
4,84%
Viliam Mokraň KĽS
4,84%
Peter Oremus NEKA
3,23%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
3,23%
Robert Dick MS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Árpád Horváth, SMK-MKP
32 hlasov
2
Olga Szabó, SMK-MKP
25 hlasov
3
Anton Marek, NEKA
20 hlasov
4
Csaba Földes, SMK-MKP
20 hlasov
5
Rozália Szalay, SMK-MKP
19 hlasov
6
Norbert Becse, SMK-MKP
19 hlasov
7
Attila Petheő, SMK-MKP
17 hlasov
8
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
9
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
13 hlasov
10
Milan Lehocký, NEKA
13 hlasov
11
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
13 hlasov
12
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
13
Milan Opálka, KSS
12 hlasov
14
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
15
László Stubendek, SMK-MKP
12 hlasov
16
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
17
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
11 hlasov
18
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
19
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
20
Miroslav Adamik, NEKA
9 hlasov
21
Tamara Podmanická, SMS
9 hlasov
22
Peter Getler, SMS
7 hlasov
23
Ján Pikor, NEKA
6 hlasov
24
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
5 hlasov
25
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
26
Tibor Mayer, NEKA
4 hlasov
27
György Batta, NEKA
3 hlasov
28
Lívia Csíková, MS
3 hlasov
29
Károly Less, NEKA
3 hlasov
30
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
31
Mária Csákiová, MS
2 hlasov
32
Robert Dick, MS
2 hlasov
33
Pavol Tausk, KSS
2 hlasov
34
Jozef Petráš, KSS
1 hlasov
35
Karel Krejčí, KSS
36
Ladislav Tóth, KSS

Volebná účasť

12,72 %

Historický vývoj

16,75 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 24,67 %
23.11. 2013 2. kolo 12,72 %
09.11. 2013 1. kolo 16,75 %