Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
76,62%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
12,99%
Milan Mazurek REPUBLIKA
3,90%
Filip Kuffa ŽIVOT
2,60%
Michal Biganič NEKA
1,30%
Ján Bync NEKA
1,30%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
1,30%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Patrícia Reváková NK/NEKA
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Vaľová, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
2
Ondrej Mudry, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
3
Luciána Hoptová, ÚSVIT
23 hlasov
4
Alena Židová, Skúsme to inak
16 hlasov
5
Pavol Lopanič, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
6
Peter Pipák, NEKA
9 hlasov
7
Daniel Gavulič, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
8
Monika Hamaďaková, NEKA
8 hlasov
9
Ladislav Andrejco, REPUBLIKA
8 hlasov
10
Ondrej Babjarčík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
7 hlasov
11
Simona Čerevková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
7 hlasov
12
Michal Druga, SOM Slovensko
7 hlasov
13
Jozef Fedorko, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
14
Michal Babin, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
7 hlasov
15
Silvia Cukrovaná, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
16
Peter Demjan, REPUBLIKA
5 hlasov
17
Marián Vojtko, SNS
5 hlasov
18
Tomáš Šudík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
19
Lucia Sukeľová, NEKA
4 hlasov
20
Anna Sotaková, KSS
4 hlasov
21
Peter Vasko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
22
Ľubomír Beca, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
4 hlasov
23
Martin Meričko, NEKA
4 hlasov
24
Marek Horvát, Slovenský PATRIOT
3 hlasov
25
Martin Lichman, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
3 hlasov
26
Peter Kulan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
27
Danka Pavlíková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
28
Andrej Semanco, SOM Slovensko
2 hlasov
29
Jozef Gnip, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Peter Bazár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Jozef Barlík, Socialisti.sk
2 hlasov
32
Branislav Karcaba, REPUBLIKA
2 hlasov
33
Peter Kudráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
34
Jozef Oľha, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
2 hlasov
35
Jakub Macik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
36
Monika Delejová, Hnutie ONÁS
1 hlasov
37
Igor Savko, NEKA
1 hlasov
38
Erich Serbin, REPUBLIKA
1 hlasov
39
Martin Tongeľ, ŽIVOT
1 hlasov
40
Dana Miháliková, NK/NEKA
1 hlasov
41
Anna Tokošová, KSS
1 hlasov
42
Jozef Stebnický, ŽIVOT
1 hlasov
43
Emília Valková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
44
Jozef Sojka, KSS
45
Zdenko Ščepanik, NEKA
46
Renáta Velichová, ŽIVOT
47
Ľuboš Karas, NEKA
48
Zoltán Kašo, SOLIDARITA - Hnutie...
49
Igor Labun, NEKA
50
Michal Ufnár, NK/NEKA

Volebná účasť

57,55 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,55 %
04.11. 2017 1. kolo 44,69 %
09.11. 2013 1. kolo 28,35 %