vyberte rok
Dechticeokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Mikuš NEKA
46.88%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
45.07%
Márius Novák NP
3.82%
Jaroslav Cehlárik NEKA
2.82%
József Berényi SMK
1.41%
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

34,35
%
2017 1. kolo
21,94
%
2013 2. kolo
34,23
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,35%
2013 2. kolo 21,94%
2013 1. kolo 34,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Zachar, SMER-SD
341 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
110 hlasov
3
Július Zemko, SMER-SD
98 hlasov
4
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
76 hlasov
5
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70 hlasov
6
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66 hlasov
7
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
8
Augustín Hambálek, SMER-SD
55 hlasov
9
Marta Gubrická, SMER-SD
52 hlasov
10
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
11
Jozef Klokner, NEKA
49 hlasov
12
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
49 hlasov
13
Elena Kátlovská, NEKA
47 hlasov
14
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
15
Štefan Krištofík, SMER-SD
46 hlasov
16
Matej Lančarič, NEKA
44 hlasov
17
Vladimír Púčik, SMER-SD
44 hlasov
18
Marek Neštický, NEKA
43 hlasov
19
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
20
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
21
Marián Galbavý, NEKA
40 hlasov
22
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
23
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
24
Peter Chmela, NEKA
36 hlasov
25
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
26
Šimon Štefunko, NEKA
35 hlasov
27
Jaroslav Cehlárik, NEKA
33 hlasov
28
Bystrík Stanko, NEKA
33 hlasov
29
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
30
Tibor Pekarčík, NEKA
31 hlasov
31
Martin Uhlík, NEKA
29 hlasov
32
Ľubomír Antal, SMER-SD
29 hlasov
33
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
34
Valburga Lobotková, SMER-SD
27 hlasov
35
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
36
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
37
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
38
Anna Šimončičová, SNS
26 hlasov
39
Jozef Koricina, NEKA
22 hlasov
40
Jozef Pobiecký, NEKA
21 hlasov
41
Iveta Bakičová, NEKA
20 hlasov
42
Peter Sloboda, NEKA
18 hlasov
43
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
18 hlasov
44
Vladimír Kozmál, SNS
16 hlasov
45
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
46
Marcel Behro, NEKA
16 hlasov
47
Viera Gbelcová, SNS
16 hlasov
48
Jaroslav Jánoš, NEKA
15 hlasov
49
Jakub Mišek, NEKA
15 hlasov
50
Peter Haščík, NEKA
14 hlasov
51
Zuzana Frišová, DOST
14 hlasov
52
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
13 hlasov
53
Juraj Novota, NEKA
12 hlasov
54
Peter Sita, NEKA
11 hlasov
55
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
56
Norbert Pavlovič, KSS
9 hlasov
57
Juraj Janček, DOMA DOBRE
9 hlasov
58
Norbert Halász, NEKA
9 hlasov
59
Peter Bartovič, MOST - HÍD
9 hlasov
60
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
8 hlasov
61
Martin Ostrovský, SNS
7 hlasov
62
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
7 hlasov
63
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
64
Rudolf Šulek, NAJ
6 hlasov
65
Pavol Gabriška, DOST
6 hlasov
66
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
67
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
5 hlasov
68
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
4 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
3 hlasov