Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
84,62%
Rudolf Bauer KDS
15,38%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
69,07%
Rudolf Bauer KDS
9,28%
Jozef Holečko NEKA
8,25%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,09%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,09%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,06%
Jaroslav Džunko NEKA
2,06%
Lukáš Sisák KSS
2,06%
Dominika Palaščáková NOVA
1,03%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jenő Csoltkó, NEKA
76 hlasov
2
István Zachariaš, SMK-MKP
72 hlasov
3
László Iván, SMK-MKP
63 hlasov
4
László Köteles, SMK-MKP
62 hlasov
5
Jozef Holečko, NEKA
61 hlasov
6
Anton Király, SMK-MKP
51 hlasov
7
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
8
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
9
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
10
Jozef Konkoly, SMER - SD
14 hlasov
11
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
14 hlasov
12
Ladislav Bartók, NEKA
12 hlasov
13
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
14
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
15
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
16
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
17
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
18
Peter Palaščák, SOĽ
4 hlasov
19
Monika Vargová, SNS
4 hlasov
20
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
21
Monika Bérešová, SZS
3 hlasov
22
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
23
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
24
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
25
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
26
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
27
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
28
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
29
František Petro, SMER - SD
2 hlasov
30
Vojtech Staňo, SMER - SD
2 hlasov
31
Michal Rečka, SMER - SD
2 hlasov
32
Ľubomír Šimko, SMER - SD
2 hlasov
33
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
34
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
35
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
36
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
37
Marián Kertész, PD
1 hlasov
38
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
39
Dominika Palaščáková, NOVA
1 hlasov
40
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
41
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
42
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
43
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
44
Božena Letková, NEKA
1 hlasov
45
Miroslav Bačenko, NEKA
1 hlasov
46
Ján Bačo, SĽS
47
Marián Tóth, SaS
48
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
49
Jozef Tischler, SĽS
50
Ján Stanislav, SNS
51
Róbert Šándor, NEKA
52
Ján Mikloš, KSS
53
Elena Majancsíková, SĽS
54
Jozef Koňa, SĽS
55
Imrich Kohút, SĽS
56
Viktor Dulina, NEKA
57
Róbert Čarny, SNS
58
Alexander Bimbo, SRÚS
59
Miloš Barcal, NEKA
60
Viliam Bačo, NEKA
61
Ladislav Vojtko, KSS

Volebná účasť

41,84
%
2017 1. kolo
24,84
%
2013 2. kolo
32,58
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,84%
2013 2. kolo 24,84%
2013 1. kolo 32,58%