vyberte rok
Debraďokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
60.47%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
19.38%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
11.63%
Róbert Bačinský NEKA
3.88%
Jozef Bobík NEKA
0.78%
Oliver Petrík JĽSS
0.78%
Vladislav Stanko NEKA
0.78%
Štefan Surmánek ĽSNS
0.78%
Adam Šepetka NAJ
0.78%
Jarmila Tkáčová SNS
0.78%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

41,84
%
2017 1. kolo
24,84
%
2013 2. kolo
32,58
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,84%
2013 2. kolo 24,84%
2013 1. kolo 32,58%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
109 hlasov
2
István Zachariaš, SMK-MKP
58 hlasov
3
Alexander Képes, SMK-MKP
55 hlasov
4
Gábor Szalay, SMK-MKP
52 hlasov
5
László Köteles, SMK-MKP
41 hlasov
6
Tamás Iván, SMK-MKP
40 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
38 hlasov
8
Csaba Simkó, SMK-MKP
35 hlasov
9
Július Begala, NEKA
25 hlasov
10
Tibor Bráz, NEKA
25 hlasov
11
Mária Lacková, NEKA
22 hlasov
12
Roland Szabó, SMER-SD
20 hlasov
13
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
19 hlasov
14
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
15
Elena Fialková, MOST - HÍD
15 hlasov
16
Slavomír Borovský, DS
12 hlasov
17
Attila Oravecz, MOST - HÍD
11 hlasov
18
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
8 hlasov
19
Július Pelegrin, NEKA
7 hlasov
20
Ondrej Bernát, SMER-SD
6 hlasov
21
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
22
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
23
Ivan Hriczko, ŠKV
5 hlasov
24
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
25
Augustín Köteles, NAJ
5 hlasov
26
Monika Gergelová, SNS
4 hlasov
27
Vojtech Farkaš, NEKA
4 hlasov
28
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
29
Martina Dutková, NEKA
4 hlasov
30
Peter Derevjaník, SMER-SD
4 hlasov
31
Alexander Horváth, MOST - HÍD
4 hlasov
32
Július Beluscsák, NEKA
3 hlasov
33
Jarmila Vaňová, ŠKV
3 hlasov
34
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
35
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
36
Radoslav Hodor, NEKA
3 hlasov
37
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
38
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
39
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
40
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Mária Dulovičová, NEKA
2 hlasov
43
Erika Zámboriová, ŠKV
2 hlasov
44
Michal Rečka, SMER-SD
1 hlasov
45
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
46
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
47
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
48
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
49
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
50
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
51
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
52
František Petro, SMER-SD
1 hlasov
53
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
54
Pavol Lehotský, NEKA
1 hlasov
55
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
56
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
57
Ervín Kompuš, NAJ
58
Ján Serbin, NEKA
59
Peter Seman, KSS
60
Anton Medvec, NEKA
61
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62
Ján Kokarda, NEKA
63
Vlastimil Lakatoš, NEKA
64
Jozef Hric, KSS
65
Jozef Krešák, ŠANCA
66
Tomáš Suchý, ŠANCA