Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
63,64%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24,55%
Dorota Bujňáková NP
3,64%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,73%
Jozef Mihalčin SĽS
2,73%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,82%
Štefan Straka KSS
0,91%
Anton Korba NEKA
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, SMER - SD
55 hlasov
2
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
38 hlasov
3
Juraj Kuročka, SMER - SD
36 hlasov
4
Ľubomír Lukič, SMER - SD
28 hlasov
5
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
6
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
23 hlasov
7
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
8
Jozef Berta, SMER - SD
19 hlasov
9
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
10
Ján Jevín, SNS
16 hlasov
11
Dušan Molek, SMER - SD
15 hlasov
12
Marcela Pčolinská, NOVA
13 hlasov
13
Eva Lenková, NaS - ns
12 hlasov
14
Ladislav Hromada, NOVA
10 hlasov
15
Dávid Capik, SNS
10 hlasov
16
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
17
Ján Šimko, NaS - ns
9 hlasov
18
Lukáš Bičej, KOS
8 hlasov
19
Rastislav Košalko, KOS
8 hlasov
20
Jozef Džurdženík, SNS
8 hlasov
21
Marek Cerula, SNS
7 hlasov
22
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
23
Miroslav Gešper, NEKA
6 hlasov
24
Anton Pavúk, NOVA
6 hlasov
25
Michal Džuka, SOĽ
5 hlasov
26
Dušan Haľko, SNS
5 hlasov
27
Vincent Antoš, KSS
5 hlasov
28
Ľubomír Pidany, SĽS
4 hlasov
29
Jozef Karchňák, ÚSVIT
4 hlasov
30
Alfonz Kaliaš, SRÚS
4 hlasov
31
Štefan Straka, KSS
4 hlasov
32
Radovan Kapraľ, KOS
3 hlasov
33
Monika Palková, Z-SNP
3 hlasov
34
Peter Jacko, EDS
2 hlasov
35
Pavol Drobný, SĽS
2 hlasov
36
Miroslav Hlavatý, SĽS
2 hlasov
37
Anton Korba, NEKA
2 hlasov
38
Ján Macuga, EDS
2 hlasov
39
Ján Popaďak, 99%, PaS
2 hlasov
40
Milan Reich, KOS
2 hlasov
41
Emília Rujaková, SĽS
2 hlasov
42
Milan Madura, ĽS-HZDS
2 hlasov
43
Paulína Sopková, NaS - ns
2 hlasov
44
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
2 hlasov
45
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
46
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
47
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
48
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
50
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
51
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
52
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
53
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlasov
54
Peter Ondko, NEKA
1 hlasov
55
Jozef Mihalčin, SĽS
56
Ján Katriňák, SRK
57
Jozef Tomašik, SNS
58
Pavol Štefanko, EDS
59
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
60
Gabriel Vilcega, NaS - ns
61
Marta Baniková, 99%, PaS

Volebná účasť

23,74
%
2017 1. kolo
17,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,74%
2013 1. kolo 17,41%