vyberte rok
Davidovokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
50.00%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
23.97%
Jozef Mihalčin ĽSNS
14.38%
František Oľha Šanca
2.74%
Andrej Gmitter NEKA
2.05%
Milan Šteiner SZS
2.05%
Ján Garaj NEKA
1.37%
Pavol Gašper NEKA
1.37%
Jozef Šváč NP
1.37%
Miroslav Škvarek SNS
0.68%
František Bednár NAJ
Eduard Markovič NEKA

Volebná účasť

23,74
%
2017 1. kolo
17,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,74%
2013 1. kolo 17,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, NEKA
56 hlasov
2
Ľubomír Lukič, SMER-SD
44 hlasov
3
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
4
Jozef Baran, SMER-SD
44 hlasov
5
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
39 hlasov
6
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
7
Juraj Kuročka, SMER-SD
31 hlasov
8
Peter Kocák, NEKA
28 hlasov
9
Štefan Hreha, SMER-SD
22 hlasov
10
Alfonz Kobielský, NEKA
19 hlasov
11
Jozef Berta, SMER-SD
19 hlasov
12
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
13
Stanislav Obický, NEKA
15 hlasov
14
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
15
Miroslav Gešper, NEKA
13 hlasov
16
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
17
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
18
Marta Vagaská, SNS
10 hlasov
19
Zuzana Zavadská, SZ
10 hlasov
20
Blažena Matisová, NEKA
10 hlasov
21
Mária Kurovská, NaS - ns
10 hlasov
22
Ľubomír Pidaný, SNS
10 hlasov
23
Vincent Antoš, KSS
10 hlasov
24
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
25
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
7 hlasov
26
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
27
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
28
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
29
Dušan Vilenik, SNS
6 hlasov
30
Miroslav Baník, NEKA
5 hlasov
31
Samuel Bruss, NEKA
5 hlasov
32
Martina Hliboká, SOĽ
5 hlasov
33
Andrej Krišanda, SNS
5 hlasov
34
Peter Treciak, NaS - ns
4 hlasov
35
Peter Novák, SNS
4 hlasov
36
Ondrej Hreha, SZS
4 hlasov
37
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Jozef Karchňak, ÚSVIT
4 hlasov
39
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
41
Monika Palková, SP
4 hlasov
42
Marián Hreňo, SOĽ
3 hlasov
43
Ján Katriňák, RIS
3 hlasov
44
Ján Pivovarník, SNS
3 hlasov
45
Štefan Straka, NEKA
2 hlasov
46
Ivan Koščík, NEKA
2 hlasov
47
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
48
Michal Huňák, EDS
2 hlasov
49
Roman Goroľ, EDS
2 hlasov
50
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
51
Miroslav Kroka, NP
1 hlasov
52
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
53
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov
54
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov