Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
61,76%
Rudolf Bauer KDS
38,24%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
41,84%
Rudolf Bauer KDS
37,76%
Dominika Palaščáková NOVA
4,08%
Jozef Holečko NEKA
4,08%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,04%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,04%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,04%
Jaroslav Džunko NEKA
2,04%
Lukáš Sisák KSS
2,04%
Ivan Kuhn OKS
2,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
35 hlasov
2
Juraj Sobek, SMER - SD
28 hlasov
3
Jaroslav Konečný, NEKA
28 hlasov
4
Katarína Mischurová, NEKA
28 hlasov
5
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
6
Vladimír Dvorový, SMER - SD
24 hlasov
7
Marek Čižmár, NEKA
23 hlasov
8
Jana Mondiková, SMER - SD
22 hlasov
9
Róbert Puci, SMER - SD
21 hlasov
10
Martin Begala, NEKA
21 hlasov
11
Ján Tomáš, NEKA
20 hlasov
12
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
13
Rastislav Petrovič, SMER - SD
16 hlasov
14
Juraj Selecký, NEKA
15 hlasov
15
Marián Kolesár, NEKA
14 hlasov
16
Jozef Horváth, SMER - SD
10 hlasov
17
Tichomír Kačo, NEKA
10 hlasov
18
Štefan Duč, NEKA
10 hlasov
19
Miroslav Tóth, SMER - SD
9 hlasov
20
Štefan Tatranský, KSS
8 hlasov
21
Peter Figeľ, DS
8 hlasov
22
Magdaléna Haburová, NEKA
8 hlasov
23
Michaela Kapustníková, NOVA
8 hlasov
24
Ján Lukáč, SMS
8 hlasov
25
Terézia Kačová, NOVA
7 hlasov
26
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
27
Ladislav Bodnár, NEKA
6 hlasov
28
Ľubomír Bulla, NEKA
6 hlasov
29
Ľubomír Princík, NEKA
5 hlasov
30
Miloš Kubica, NEKA
5 hlasov
31
Miloš Ferko, NOVA
5 hlasov
32
Juliana Pašková, NEKA
5 hlasov
33
Ladislav Szilágyi, SaS
5 hlasov
34
Martin Galgoczy, NEKA
5 hlasov
35
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
36
Mikuláš Balog, EDS
3 hlasov
37
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
38
František Tomko, NEKA
3 hlasov
39
Tibor Jánošík, NOVA
3 hlasov
40
Jaroslav Soták, NEKA
3 hlasov
41
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
42
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
43
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
44
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
45
Zlatica Čeplíková, NEKA
2 hlasov
46
Robert Engel, NEKA
2 hlasov
47
Vladimír Juroš, MS
2 hlasov
48
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
49
József Kopasz, SMK-MKP
2 hlasov
50
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
51
Peter Pető, NEKA
2 hlasov
52
Gejza Gore, NEKA
1 hlasov
53
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
54
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
55
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
56
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
57
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
58
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
59
Igor Balog, SRÚS
60
László Farkas, SMK-MKP
61
Csaba Furik, SMK-MKP
62
Ľudovít Tóth, SĽS
63
Mária Szuperák, SMK-MKP
64
Ladislav Illés, SMK-MKP
65
Pavel Szijjártó, SĽS
66
František Kolbaský, ÚSVIT
67
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ

Volebná účasť

28,99
%
2017 1. kolo
20,88
%
2013 2. kolo
20,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,99%
2013 2. kolo 20,88%
2013 1. kolo 20,44%