Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
75,49%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20,59%
Štefan Straka KSS
2,94%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,98%
Dorota Bujňáková NP
Anton Korba NEKA
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Molek, SMER - SD
99 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
55 hlasov
3
Ľubomír Lukič, SMER - SD
36 hlasov
4
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
26 hlasov
5
Lukáš Bičej, KOS
22 hlasov
6
Juraj Kuročka, SMER - SD
21 hlasov
7
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
8
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
9
Gabriel Vilcega, NaS - ns
14 hlasov
10
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
12 hlasov
11
Rastislav Košalko, KOS
8 hlasov
12
Michal Džuka, SOĽ
7 hlasov
13
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
14
Jozef Berta, SMER - SD
7 hlasov
15
Milan Madura, ĽS-HZDS
6 hlasov
16
Dušan Haľko, SNS
5 hlasov
17
Štefan Straka, KSS
4 hlasov
18
Ján Šimko, NaS - ns
3 hlasov
19
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
20
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
3 hlasov
21
Radovan Kapraľ, KOS
3 hlasov
22
Ján Jevín, SNS
3 hlasov
23
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
24
Marek Cerula, SNS
2 hlasov
25
Anton Pavúk, NOVA
2 hlasov
26
Milan Reich, KOS
2 hlasov
27
Jozef Mihalčin, SĽS
2 hlasov
28
Matúš Krajňák, SĽS
2 hlasov
29
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
30
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
31
Anton Korba, NEKA
1 hlasov
32
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
33
Ján Katriňák, SRK
1 hlasov
34
Jozef Karchňák, ÚSVIT
1 hlasov
35
Ladislav Hromada, NOVA
1 hlasov
36
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlasov
37
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
38
Dávid Capik, SNS
1 hlasov
39
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
40
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
41
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
42
Peter Ondko, NEKA
1 hlasov
43
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov
44
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
45
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
1 hlasov
46
Marcela Pčolinská, NOVA
1 hlasov
47
Jozef Tomašik, SNS
48
Marta Baniková, 99%, PaS
49
Helena Vancáková, 99%, PaS
50
Pavol Drobný, SĽS
51
Paulína Sopková, NaS - ns
52
Emília Rujaková, SĽS
53
Ján Macuga, EDS
54
Eva Lenková, NaS - ns
55
Mária Kurovská, NaS - ns
56
Ľubomír Pidany, SĽS
57
Ján Popaďak, 99%, PaS
58
Miroslav Kaliaš, SRK
59
Alfonz Kaliaš, SRÚS
60
Miroslav Hlavatý, SĽS
61
Peter Jacko, EDS

Volebná účasť

32,95
%
2017 1. kolo
30,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,95%
2013 1. kolo 30,41%