vyberte rok
Ďapalovceokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
56.64%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
13.27%
Andrej Gmitter NEKA
11.50%
Jozef Mihalčin ĽSNS
5.31%
Ján Garaj NEKA
3.54%
Milan Šteiner SZS
2.65%
Pavol Gašper NEKA
1.77%
František Oľha Šanca
1.77%
Jozef Šváč NP
1.77%
František Bednár NAJ
0.88%
Eduard Markovič NEKA
0.88%
Miroslav Škvarek SNS

Volebná účasť

32,95
%
2017 1. kolo
30,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,95%
2013 1. kolo 30,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Baran, SMER-SD
68 hlasov
2
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
57 hlasov
3
Ľubomír Lukič, SMER-SD
53 hlasov
4
Ján Ragan, NEKA
46 hlasov
5
Štefan Hreha, SMER-SD
25 hlasov
6
Andrej Krišanda, SNS
20 hlasov
7
Stanislav Obický, NEKA
20 hlasov
8
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER-SD
14 hlasov
10
Alfonz Kobielský, NEKA
13 hlasov
11
Peter Kocák, NEKA
12 hlasov
12
Dušan Vilenik, SNS
10 hlasov
13
Jozef Berta, SMER-SD
10 hlasov
14
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
15
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
16
Miroslav Gešper, NEKA
6 hlasov
17
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
18
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
19
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
20
Vincent Antoš, KSS
5 hlasov
21
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
22
Martina Hliboká, SOĽ
5 hlasov
23
Ondrej Hreha, SZS
5 hlasov
24
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
25
Peter Novák, SNS
4 hlasov
26
Marta Vagaská, SNS
3 hlasov
27
Milan Bužo, EDS
3 hlasov
28
Ľubomír Pidaný, SNS
3 hlasov
29
Monika Palková, SP
3 hlasov
30
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Blažena Matisová, NEKA
3 hlasov
32
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Peter Treciak, NaS - ns
2 hlasov
34
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Anton Orokocký, VZDOR
2 hlasov
36
Roman Goroľ, EDS
2 hlasov
37
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
38
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
39
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
40
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
41
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
42
Miroslav Kroka, NP
1 hlasov
43
Ján Katriňák, RIS
1 hlasov
44
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlasov
45
Miroslav Baník, NEKA
1 hlasov
46
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
47
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Štefan Straka, NEKA
1 hlasov
49
Samuel Bruss, NEKA
1 hlasov
50
Marián Hreňo, SOĽ
51
Ivan Koščík, NEKA
52
Mária Kurovská, NaS - ns
53
Ján Pivovarník, SNS
54
Zuzana Zavadská, SZ