Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
60,00%
Igor Ryban NEKA
17,65%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
15,29%
Juraj Pavlovič KSS
4,71%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Výrostko, NEKA
33 hlasov
2
Tomáš Zanovit, SNS
30 hlasov
3
Tatiana Červeňová, SMER - SD
27 hlasov
4
Peter Vons, NEKA
27 hlasov
5
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
6
Marián Fedor, SMER - SD
20 hlasov
7
Zdenko Kozák, NEKA
19 hlasov
8
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
9
Katarína Tomášová, SMER - SD
15 hlasov
10
Peter Kašuba, NEKA
14 hlasov
11
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
12
Miroslav Mlynár, SMER - SD
14 hlasov
13
Miroslav Mazúr, SMER - SD
14 hlasov
14
Róbert Ivaška, SMER - SD
12 hlasov
15
Štefan Balošák, SMER - SD
12 hlasov
16
Peter Belica, NEKA
11 hlasov
17
Marcel Vajzer, NP
10 hlasov
18
Milan Nemček, EDS
10 hlasov
19
Tibor Adamko, NEKA
9 hlasov
20
Nadežda Šugrová, SMER - SD
8 hlasov
21
Juraj Antal, NEKA
8 hlasov
22
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
8 hlasov
23
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
24
Milan Benko, NEKA
7 hlasov
25
Vladimír Polakovič, NEKA
6 hlasov
26
Pavol Krišpinský, PD
6 hlasov
27
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
5 hlasov
28
Matej Bórik, NEKA
5 hlasov
29
Ľubomír Vaňko, NEKA
5 hlasov
30
Peter Šimkovič, NEKA
5 hlasov
31
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
33
Danica Medvecká, KSS
4 hlasov
34
Róbert Gottlieb, NEKA
4 hlasov
35
Ľubomír Kolár, KSS
3 hlasov
36
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
37
Stanislav Rohoň, NEKA
3 hlasov
38
Oxana Tkáčová, NP
2 hlasov
39
Patrik Volentier, OKS, NOVA
2 hlasov
40
Zita Prívozníková, KSS
2 hlasov
41
Marek Pavlovič, KSS
2 hlasov
42
Július Morgoš, OKS, NOVA
2 hlasov
43
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
44
Jozef Kendra, KSS
2 hlasov
45
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
2 hlasov
46
Martin Tanevski, KSS
1 hlasov
47
František Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
48
Peter Maruniak, EDS
1 hlasov
49
Ján Mičko, KSS
1 hlasov
50
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
51
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
52
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
53
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
54
Daša Ferklová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

35,02
%
2017 1. kolo
19,45
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,02%
2013 1. kolo 19,45%