Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
53,01%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
46,99%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
66,67%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
13,16%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
9,65%
Ladislav Fízik ASV
2,63%
Jaroslav Sekerka KSS
2,63%
Ondrej Binder NEKA
1,75%
Andrea Jenčíková NP
1,75%
Emil Samko KĽS
0,88%
Jozef Sásik SĽS
0,88%
Karol Konárik SNS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
98 hlasov
2
Ladislav Rigó, SMK-MKP
47 hlasov
3
Zoltán Bán, SMK-MKP
45 hlasov
4
František Auxt, SMK-MKP
37 hlasov
5
Csaba Horváth, NEKA
25 hlasov
6
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
17 hlasov
7
Silvia Vargová, MOST - HÍD
16 hlasov
8
Ladislav Lang, MOST - HÍD
16 hlasov
9
Vojtech Szajkó, NEKA
15 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
12 hlasov
11
Vojtech Kökény, SRK
11 hlasov
12
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
10 hlasov
13
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
7 hlasov
14
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
15
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
6 hlasov
16
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
17
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
18
Veronika Rízová, KSS
5 hlasov
19
Tibor Lukáčka, ASV
4 hlasov
20
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
4 hlasov
21
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
4 hlasov
22
Ján Antal, ÚSVIT
3 hlasov
23
Jozef Pupala, KSS
3 hlasov
24
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Dušan Širák, KSS
3 hlasov
26
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
27
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
3 hlasov
28
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
29
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
30
Dušan Faško, KSS
2 hlasov
31
Jana Uhrinová, SNS
2 hlasov
32
Peter Vetrák, SĽS
2 hlasov
33
Samuel Zubo, KSS
2 hlasov
34
Tibor Balog, SMS
1 hlasov
35
Romana Antalová, ÚSVIT
1 hlasov
36
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
37
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
39
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
40
Renáta Puhlová, PD
1 hlasov
41
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
1 hlasov
42
Jaroslav Suja, NEKA
1 hlasov
43
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
44
Peter Vraniak, ÚSVIT
45
Katarína Horváth, KĽS
46
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
47
Ján Hiraj, NP

Volebná účasť

27,06
%
2017 1. kolo
15,83
%
2013 2. kolo
25,19
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,06%
2013 2. kolo 15,83%
2013 1. kolo 25,19%