Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
44,69%
Milan Belica NEKA
17,32%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
16,76%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7,26%
Martin Kusenda NEKA
5,03%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,79%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,79%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,68%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,12%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
0,56%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Korman, NEKA
54 hlasov
2
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
18 hlasov
3
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
4
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
16 hlasov
5
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
15 hlasov
6
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
7
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
15 hlasov
8
Peter Oremus, NEKA
15 hlasov
9
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
10
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
11
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
12
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
13
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
14
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
9 hlasov
15
Igor Husár, REPUBLIKA
9 hlasov
16
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
9 hlasov
17
Erik Blaško, NK/NEKA
8 hlasov
18
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
19
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
20
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
21
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
22
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
23
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
24
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
7 hlasov
25
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
7 hlasov
26
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
27
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
28
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
29
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
30
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
31
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
32
Jozef Dvonč, NEKA
7 hlasov
33
Jana Pukanová, REPUBLIKA
6 hlasov
34
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
6 hlasov
35
Marta Rácová, NEKA
6 hlasov
36
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
6 hlasov
37
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
38
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
39
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
40
Martin Čepček, ŽIVOT
6 hlasov
41
Jarmila Králová, NEKA
6 hlasov
42
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
43
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
44
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
5 hlasov
45
Miloš Macho, NK/NEKA
5 hlasov
46
Štefan Štefek, NEKA
5 hlasov
47
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
48
Radoslav Kriváček, NEKA
5 hlasov
49
Pavol Mada, NEKA
5 hlasov
50
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
51
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
4 hlasov
52
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
4 hlasov
53
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
4 hlasov
54
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
55
Peter Košťál, NEKA
4 hlasov
56
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
4 hlasov
57
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
58
Soňa Ďuríková, NEKA
4 hlasov
59
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
4 hlasov
60
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
4 hlasov
61
Peter Šedovič, NK/NEKA
4 hlasov
62
Martin Balko, Progresívne Slovensko
4 hlasov
63
Peter Pukan, REPUBLIKA
4 hlasov
64
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
3 hlasov
65
Peter Paučo, NK/NEKA
3 hlasov
66
Peter Andel, Progresívne Slovensko
3 hlasov
67
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
68
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
69
Lívia Šumichrastová, NEKA
3 hlasov
70
Martin Bóri, REPUBLIKA
3 hlasov
71
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
3 hlasov
72
Milan Chmelár, NEKA
3 hlasov
73
Šimon Kónya, NEKA
3 hlasov
74
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
75
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
2 hlasov
76
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
2 hlasov
77
Oľga Paučová, NK/NEKA
2 hlasov
78
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
2 hlasov
79
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
2 hlasov
80
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
2 hlasov
81
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
82
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
2 hlasov
83
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
84
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
85
Darina Zlatošová, NK/NEKA
2 hlasov
86
Dušan Tóth, NEKA
2 hlasov
87
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
2 hlasov
88
Juraj Švarc, NEKA
1 hlasov
89
Martin Skovajsa, NEKA
1 hlasov
90
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
1 hlasov
91
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
92
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
1 hlasov
93
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
94
Juraj Vízy, NK/NEKA
1 hlasov
95
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
1 hlasov
96
Ľubomír Moravčík, NEKA
1 hlasov
97
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
1 hlasov
98
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
1 hlasov
99
Peter Božík, Hnutie ONÁS
1 hlasov
100
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
101
Ladislav Turba, NEKA
102
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
103
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
104
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
105
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
106
Miroslav Gut, NEKA

Volebná účasť

38,65 %

Historický vývoj

29.10. 2022 38,65 %
04.11. 2017 1. kolo 21,07 %
23.11. 2013 2. kolo 8,54 %
09.11. 2013 1. kolo 8,94 %