Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
61,90%
Milan Belica SMER - SD
38,10%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
47,73%
Milan Belica SMER - SD
34,09%
Peter Oremus NEKA
15,91%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,27%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
2
Ladislav Prešinský, NEKA
10 hlasov
3
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
4
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
7 hlasov
5
Róbert Balkó, SMK-MKP
7 hlasov
6
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
7
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
5 hlasov
8
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
9
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
10
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
11
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
12
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
3 hlasov
13
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
14
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
15
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
16
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
3 hlasov
17
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
3 hlasov
18
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
2 hlasov
19
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
2 hlasov
20
Eva Antošová, SNS
2 hlasov
21
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
22
Andrea Samková, KĽS
2 hlasov
23
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
24
Vladislav Borík, SOĽ
1 hlasov
25
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
1 hlasov
26
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
27
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
1 hlasov
28
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
1 hlasov
29
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
1 hlasov
30
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
31
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
1 hlasov
32
Stanislav Hamar, SNS
1 hlasov
33
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
1 hlasov
34
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
1 hlasov
35
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
36
Pavol Dávid, SMS
37
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
38
Jozef Čapla, SNS
39
Anna Čagalová, SNS
40
Milena Candráková, KSS
41
Anton Žikla, KSS
42
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
43
Oľga Froncová, SNS
44
Martin Mikuláš, SNS
45
Lenka Slováčiková, NaS - ns
46
Viliam Mokraň, KĽS
47
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
48
Ondrej Ňorba, KSS
49
Peter Oremus, NEKA
50
Pavol Otepka, ASV
51
Oľga Otrasová, KSS
52
Miloslav Slováčik, NaS - ns
53
Peter Spišiak, NaS - ns
54
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
55
Jozef Šiška, KSS
56
Miroslav Timko, KSS
57
Marta Miklošková, KDS
58
Ivana Matušková, SMS
59
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
60
Juraj Gajdoš, SNS
61
Milan Greguš, SNS
62
Ivan Habiňák, SNS
63
Miloslav Horka, SNS
64
Milan Chalachan, SMS
65
Dušan Janek, KSS
66
Eduard Kolesár, ASV
67
Ján Kollár, KSS
68
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
69
Vladimír Lauko, SNS
70
Pavol Leštinský, KSS
71
Jaroslav Lopata, KSS
72
Jaroslav Lörinčík, KSS
73
Juraj Uhrín, SĽS

Volebná účasť

21,07
%
2017 1. kolo
8,54
%
2013 2. kolo
8,94
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,07%
2013 2. kolo 8,54%
2013 1. kolo 8,94%