vyberte rok
Čifáreokres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
33.33%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
22.86%
Milan Uhrík ĽSNS
19.05%
Iván Farkas SMK
14.29%
Peter Oremus NEKA
7.62%
Renáta Kolenčíková NEKA
2.86%
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

21,07
%
2017 1. kolo
8,54
%
2013 2. kolo
8,94
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,07%
2013 2. kolo 8,54%
2013 1. kolo 8,94%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Korman, NEKA
31 hlasov
2
Helena Kováčová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
29 hlasov
3
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
29 hlasov
4
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
5
Juraj Horváth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
22 hlasov
6
Róbert Balkó, SMK-MKP
20 hlasov
7
Marek Illéš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
8
Monika Pňačeková, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
9
Tomáš Galbavý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
10
Peter Oremus, NEKA
16 hlasov
11
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
12
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
13
Juraj Buzinkai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
14
Ľubomír Moravčík, NEKA
15 hlasov
15
Ondrej Šedivý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
16
Peter Bulla, NEKA
14 hlasov
17
Ladislav Blaško, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
18
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
19
Igor Demo, NEKA
12 hlasov
20
Samuel Šimko, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
21
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
22
Zdenko Svoboda, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
23
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
24
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
25
Adam Púchovský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
26
Juraj Ivanička, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
27
Mário Dinga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
28
Janka Buršáková, NEKA
9 hlasov
29
Miloslav Krajčík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
30
Ivan Michna, NEKA
9 hlasov
31
Lukáš Čelinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
32
Patrik Ďurfina, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
33
Juraj Gajdoš, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
34
Lenka Gažová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
35
Radoslav Pavelka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
36
Ľubomír Kleštinec, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
37
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
38
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
39
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
40
Vladimír Špánik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
41
Branislav Dobrovodský, NEKA
7 hlasov
42
Blažej Paukeje, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
43
Milan Packa, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
44
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
45
Miriama Fintová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
46
Lýdia Pilková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
47
Erik Lajtman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
48
Eva Hudecová, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
49
Branislav Diďák, NEKA
6 hlasov
50
Róbert Bakyta, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
51
Róbert Anda, SDKÚ-DS
5 hlasov
52
Dominika Tekeliová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
53
Roman Mrázik, NEKA
5 hlasov
54
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
55
Miroslav Gut, NEKA
5 hlasov
56
Jozef Hrozenský, NEKA
4 hlasov
57
Štefan Štefek, NEKA
4 hlasov
58
Marek Šesták, NEKA
4 hlasov
59
Renáta Kolenčíková, NEKA
4 hlasov
60
Mário Duchoň, KSS
3 hlasov
61
Vladimíra Vargová Mičeková, NEKA
3 hlasov
62
Dušan Chebeň, NP
3 hlasov
63
Viliam Mokráň, SZSZO
3 hlasov
64
Róbert Sitár, NEKA
3 hlasov
65
Roland Kečkéš, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
66
Anton Žikla, KSS
2 hlasov
67
Ján Veteráni, DOMA DOBRE
2 hlasov
68
Miroslav Tvrdoň, NEKA
2 hlasov
69
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
70
Dušan Janek, KSS
2 hlasov
71
Mariana Kováčová, NEKA
2 hlasov
72
Peter Kremen, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
73
Štefan Mirga, SZSZO
1 hlasov
74
Peter Košťál, NEKA
1 hlasov
75
Rastislav Horňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
76
Milan Proksa, SZS
1 hlasov
77
Marta Rácová, NEKA
1 hlasov
78
Ivana Matušková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
79
Veronika Čimová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
80
Ján Laurenčík, NP
81
Pavol Leštinský, KSS
82
Ondrej Ňorba, KSS