Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
72,92%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
27,08%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
52,50%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
35,00%
Jaroslav Sekerka KSS
5,00%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
2,50%
Karol Konárik SNS
2,50%
Ondrej Binder NEKA
2,50%
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Pupala, KSS
21 hlasov
2
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
16 hlasov
3
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
16 hlasov
4
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
16 hlasov
5
Peter Juhász, SMK-MKP
13 hlasov
6
Tibor Lukáčka, ASV
10 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
9 hlasov
8
Veronika Rízová, KSS
8 hlasov
9
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
5 hlasov
10
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
4 hlasov
11
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
12
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
3 hlasov
13
Jana Uhrinová, SNS
3 hlasov
14
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
15
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
16
Renáta Puhlová, PD
3 hlasov
17
Jaroslav Suja, NEKA
2 hlasov
18
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
19
Samuel Zubo, KSS
2 hlasov
20
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
2 hlasov
21
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
22
Silvia Vargová, MOST - HÍD
2 hlasov
23
Ladislav Lang, MOST - HÍD
2 hlasov
24
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
25
Dušan Faško, KSS
1 hlasov
26
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
27
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
28
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
29
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
30
Dušan Širák, KSS
1 hlasov
31
Romana Antalová, ÚSVIT
1 hlasov
32
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
33
Peter Vraniak, ÚSVIT
1 hlasov
34
Ján Antal, ÚSVIT
35
Vojtech Szajkó, NEKA
36
Ladislav Rigó, SMK-MKP
37
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
38
Helena Krauszová, SMS
39
Vojtech Kökény, SRK
40
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
41
Anna Kekeňáková, KSS
42
Katarína Horváth, KĽS
43
Csaba Horváth, NEKA
44
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
45
Zoltán Bán, SMK-MKP
46
Tibor Balog, SMS
47
František Auxt, SMK-MKP

Volebná účasť

38,40
%
2017 1. kolo
36,36
%
2013 2. kolo
30,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,40%
2013 2. kolo 36,36%
2013 1. kolo 30,30%