vyberte rok
Čierny Potokokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
41.67%
Ján Lunter NEKA
27.08%
Igor Kašper NEKA
16.67%
Martin Juhaniak NEKA
10.42%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2.08%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
2.08%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

38,4
%
2017 1. kolo
36,36
%
2013 2. kolo
30,3
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,4%
2013 2. kolo 36,36%
2013 1. kolo 30,3%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, SMER-SD
23 hlasov
2
Peter Mináč, SMER-SD
19 hlasov
3
Ján Lichanec, NEKA
16 hlasov
4
Jozef Šimko, NEKA
10 hlasov
5
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
6
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
7
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
8
Stanislava Zvarová, SMER-SD
8 hlasov
9
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
10
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
11
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
12
Stanislav Krahulec, NEKA
5 hlasov
13
Ivan Hazucha, SMER-SD
5 hlasov
14
Lukáš Kvietok, SMER-SD
5 hlasov
15
Peter Juhász, SMK-MKP
5 hlasov
16
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
17
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
4 hlasov
18
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
Dušan Hlinka, SMER-SD
4 hlasov
20
Ladislav Lang, MOST - HÍD
4 hlasov
21
Ladislav Rigó, SMK-MKP
4 hlasov
22
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
23
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
24
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
25
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
26
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
27
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
28
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
29
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
30
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
31
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
32
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
1 hlasov
33
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
1 hlasov
34
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
35
Aladár Bari, MOST - HÍD
36
Csaba Csízi, MOST - HÍD
37
Róbert Čipka, KSS
38
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
39
Vojtech Kökény, SRK
40
Gejza Mede, NEKA
41
Vojtech Menyhárt, NEKA
42
Zdenek Očovan, NAJ
43
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44
Alena Pivovarčiová, NP
45
Martin Pliešovský, SNS
46
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
47
Vojtech Szajkó, SRK
48
Ferenc Auxt, SMK-MKP
49
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...