Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
73,74%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
13,49%
Martin Červenka NEKA
4,32%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
1,80%
Roland Hakszer NEKA
1,80%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
1,80%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
1,44%
Zdenko Rosina NK/NEKA
1,08%
Roman Chudý ŽIVOT
0,36%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,18%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Berényi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
365 hlasov
2
Gergely Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
282 hlasov
3
Krisztián Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
248 hlasov
4
László Biró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
240 hlasov
5
Zoltán Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
215 hlasov
6
Ervin Chomča, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
192 hlasov
7
Tamás Zupko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
170 hlasov
8
Zdenka Mačicová, Hlas - sociálna demokracia
83 hlasov
9
Juraj Bottka, NEKA
59 hlasov
10
Simona Bugyinská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
58 hlasov
11
Peter Paška, NEKA
53 hlasov
12
Peter Černý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
38 hlasov
13
Peter Závodský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
35 hlasov
14
Valéria Mýtniková, NEKA
30 hlasov
15
Marta Vajdová, NEKA
30 hlasov
16
Miroslav Horváth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
30 hlasov
17
Roland Szekera, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
27 hlasov
18
Enrico Čambál, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
25 hlasov
19
Zuzana Gauliederová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
24 hlasov
20
Ladislav Struhár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
24 hlasov
21
Michael Boško, Progresívne Slovensko
23 hlasov
22
Adrián Macho, Hlas - sociálna demokracia
19 hlasov
23
Róbert Korec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
18 hlasov
24
Jana Hanuliaková, Progresívne Slovensko
18 hlasov
25
Miroslav Štibráni, NEKA
17 hlasov
26
Matej Godáň, NEKA
14 hlasov
27
Ladislav Maťašovský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
14 hlasov
28
Martin Práznovský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
14 hlasov
29
Milan Zeleňák, ŽIVOT
14 hlasov
30
Rastislav Domko, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
31
Slávka Kramárová, SNS
13 hlasov
32
Miroslav Šimek, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
33
Vladimír Danko, ŽIVOT
13 hlasov
34
Ľuboš Šúry, SMER - SD
13 hlasov
35
Maroš Kollárik, NEKA
12 hlasov
36
Michal Greško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
37
Veronika Temňáková, REPUBLIKA
9 hlasov
38
Martin Tomčányi, NEKA
8 hlasov
39
Svätopluk Vašečka, SNS
7 hlasov
40
Alexandra Vlčková, NK/NEKA
6 hlasov
41
Anton Vizváry, NK/NEKA
6 hlasov
42
Katarína Štefunková, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
43
Roman Súkeník, SMER - SD
4 hlasov

Volebná účasť

50,40 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,40 %
04.11. 2017 1. kolo 15,97 %
23.11. 2013 2. kolo 18,59 %
09.11. 2013 1. kolo 18,00 %