Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
53,25%
Rudolf Bauer KDS
46,75%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
46,94%
Rudolf Bauer KDS
30,61%
Dominika Palaščáková NOVA
8,16%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,44%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,72%
Jaroslav Džunko NEKA
2,04%
Jozef Holečko NEKA
2,04%
Ivan Kuhn OKS
1,36%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,68%
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Sijka, NEKA
103 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
27 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
25 hlasov
4
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
25 hlasov
5
František Farkaš, SMER - SD
25 hlasov
6
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
24 hlasov
7
Ján Mihalečko, SMER - SD
24 hlasov
8
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
24 hlasov
9
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
10
Oliver Petrík, NEKA
20 hlasov
11
Jana Cibereová, SMER - SD
20 hlasov
12
Jaroslav Vaľo, SNS
15 hlasov
13
Ľubica Rošková, SMER - SD
15 hlasov
14
Valéria Eľková, NEKA
13 hlasov
15
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
16
Gábor Mihók, SMK-MKP
9 hlasov
17
Jozef Makohus, SMER - SD
9 hlasov
18
Juraj Brecko, KSS
6 hlasov
19
Milan Potocký, NEKA
6 hlasov
20
Rastislav Tomaš, KSS
6 hlasov
21
Slavomír Kešeľ, SRÚS
5 hlasov
22
Imrich Balog, KĽS
5 hlasov
23
Stanislav Gaľa, SNS
5 hlasov
24
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
25
Attila Barkó, SMK-MKP
5 hlasov
26
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
27
Tibor Varga, SMK-MKP
4 hlasov
28
Andrea Sisák, NEKA
4 hlasov
29
Matúš Nameš, SNS
4 hlasov
30
Juraj Jevin, SaS
3 hlasov
31
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
32
Tomáš Bubelíny, NOVA
3 hlasov
33
Dagmara Balogová, KSS
3 hlasov
34
Gabriel Timko, SMS
3 hlasov
35
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
36
Martin Magura, SMS
3 hlasov
37
Milan Kaplan, NOVA
2 hlasov
38
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
39
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
40
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
41
Jozef Jusko, ÚSVIT
2 hlasov
42
Rastislav Olexa, NEKA
2 hlasov
43
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
44
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
45
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
46
Jaroslav Tokár, SRÚS
2 hlasov
47
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
48
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
49
Miroslav Surmánek, NOVA
1 hlasov
50
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
51
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
52
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
53
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
54
Mária Uchnárová, SMS
55
Vladimíra Fortunová, KSS

Volebná účasť

55,16
%
2017 1. kolo
30,98
%
2013 2. kolo
61,90
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 55,16%
2013 2. kolo 30,98%
2013 1. kolo 61,90%