Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Štefan Straka KSS
42,46%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
40,22%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10,61%
Anton Korba NEKA
1,68%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,68%
Dorota Bujňáková NP
1,12%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,12%
Jozef Mihalčin SĽS
1,12%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Straka, KSS
87 hlasov
2
Milan Madura, ĽS-HZDS
82 hlasov
3
Jozef Berta, SMER - SD
46 hlasov
4
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
41 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER - SD
33 hlasov
6
Ján Ragan, SMER - SD
29 hlasov
7
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
24 hlasov
8
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
9
Vincent Antoš, KSS
24 hlasov
10
Dušan Molek, SMER - SD
20 hlasov
11
Anton Korba, NEKA
19 hlasov
12
Ľubomír Lukič, SMER - SD
18 hlasov
13
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
14
Michal Džuka, SOĽ
16 hlasov
15
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
15 hlasov
16
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
17
Rastislav Košalko, KOS
12 hlasov
18
Ľubomír Pidany, SĽS
11 hlasov
19
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
11 hlasov
20
Jozef Mihalčin, SĽS
10 hlasov
21
Miroslav Gešper, NEKA
8 hlasov
22
Dušan Haľko, SNS
8 hlasov
23
Radovan Kapraľ, KOS
8 hlasov
24
Lukáš Bičej, KOS
8 hlasov
25
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
26
Eva Lenková, NaS - ns
7 hlasov
27
Ján Šimko, NaS - ns
7 hlasov
28
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
29
Paulína Sopková, NaS - ns
7 hlasov
30
Milan Reich, KOS
6 hlasov
31
Marek Cerula, SNS
6 hlasov
32
Ján Čižik, 99%, PaS
6 hlasov
33
Marcela Pčolinská, NOVA
6 hlasov
34
Ján Popaďak, 99%, PaS
5 hlasov
35
Monika Palková, Z-SNP
5 hlasov
36
Marta Baniková, 99%, PaS
5 hlasov
37
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
5 hlasov
38
Helena Vancáková, 99%, PaS
4 hlasov
39
Gabriel Vilcega, NaS - ns
4 hlasov
40
Miroslava Urbanová, NaS - ns
4 hlasov
41
Miroslav Kaliaš, SRK
4 hlasov
42
Anton Pavúk, NOVA
4 hlasov
43
Mária Kurovská, NaS - ns
3 hlasov
44
Dávid Capik, SNS
3 hlasov
45
Jozef Džurdženík, SNS
3 hlasov
46
Ladislav Hromada, NOVA
3 hlasov
47
Pavol Štefanko, EDS
3 hlasov
48
Peter Ondko, NEKA
2 hlasov
49
Peter Jacko, EDS
2 hlasov
50
Alfonz Kaliaš, SRÚS
2 hlasov
51
Matúš Krajňák, SĽS
2 hlasov
52
Jozef Tomašik, SNS
1 hlasov
53
Emília Rujaková, SĽS
1 hlasov
54
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
55
Jozef Karchňák, ÚSVIT
1 hlasov
56
Ján Macuga, EDS
1 hlasov
57
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
58
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
59
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
60
Ján Katriňák, SRK
61
Pavol Drobný, SĽS

Volebná účasť

26,81
%
2017 1. kolo
29,11
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,81%
2013 1. kolo 29,11%