Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
30,77%
Igor Choma SMER - SD
26,57%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
10,98%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
9,00%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
7,02%
Andrea Starinská NK/NEKA
4,62%
Miroslav Urban REPUBLIKA
3,42%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
3,06%
Marián Murín NEKA
2,34%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
2,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
958 hlasov
2
Martin Šenfeld, NEKA
484 hlasov
3
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
454 hlasov
4
Ján Podmanický, SMER - SD
408 hlasov
5
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
385 hlasov
6
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
379 hlasov
7
Anna Belousovová, NEKA
365 hlasov
8
Milan Pišček, NEKA
261 hlasov
9
Peter Jurga, SMER - SD
261 hlasov
10
Milan Gura, NEKA
255 hlasov
11
Stanislav Cyprich, NEKA
253 hlasov
12
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
229 hlasov
13
Peter Šimčisko, ŽIVOT
194 hlasov
14
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
193 hlasov
15
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
193 hlasov
16
Dana Jašurková, NEKA
182 hlasov
17
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
180 hlasov
18
Pavol Holeštiak, NEKA
173 hlasov
19
Marcel Šulo, SNS
137 hlasov
20
Jozef Vražel, SMER - SD
136 hlasov
21
Juraj Hlavatý, NEKA
100 hlasov
22
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
98 hlasov
23
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
97 hlasov
24
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
96 hlasov
25
Xénia Šurhaňáková, NEKA
91 hlasov
26
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
87 hlasov
27
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
86 hlasov
28
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
79 hlasov
29
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
73 hlasov
30
Juraj Vrba, REPUBLIKA
67 hlasov
31
Martin Baník, REPUBLIKA
66 hlasov
32
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
65 hlasov
33
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
65 hlasov
34
Marián Masnica, SMER - SD
64 hlasov
35
Tomáš Urbaník, NEKA
61 hlasov
36
Denis Maslák, REPUBLIKA
59 hlasov
37
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
55 hlasov
38
Peter Staškovan, NK/NEKA
52 hlasov
39
Jozef Kajánek, KSS
52 hlasov
40
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
51 hlasov
41
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
50 hlasov
42
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
46 hlasov
43
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
40 hlasov
44
Jaroslav Klus, KSS
39 hlasov
45
Ľubomír Kubla, NaS - ns
39 hlasov
46
Zuzana Staníková, ŽIVOT
29 hlasov
47
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
48
Anna Trauerová, SMER - SD
25 hlasov

Volebná účasť

51,75 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,75 %
04.11. 2017 1. kolo 26,32 %
09.11. 2013 1. kolo 21,47 %