vyberte rok
Čierna Vodaokres Galanta

Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SMK
59.79%
Konrád Rigó Most-Híd
31.32%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
4.63%
Tibor Mikuš NEKA
3.56%
Márius Novák NP
0.71%
Jaroslav Cehlárik NEKA

Volebná účasť

51,62
%
2017 1. kolo
32,84
%
2013 2. kolo
41,7
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 51,62%
2013 2. kolo 32,84%
2013 1. kolo 41,7%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Csadyová, MOST - HÍD
473 hlasov
2
Zoltán Forró, MOST - HÍD
278 hlasov
3
József Berényi, SMK-MKP
255 hlasov
4
Krisztián Forró, SMK-MKP
211 hlasov
5
Gábor Gál, MOST - HÍD
176 hlasov
6
László Pék, SMK-MKP
170 hlasov
7
Andrea Klabuzai, SMK-MKP
170 hlasov
8
František Juhos, MOST - HÍD
152 hlasov
9
László Biró, SMK-MKP
147 hlasov
10
Gergely Agócs, SMK-MKP
146 hlasov
11
Ervin Chomča, MOST - HÍD
127 hlasov
12
Peter Szabó, MOST - HÍD
101 hlasov
13
Tamás Zupko, SMK-MKP
87 hlasov
14
Adrián Kubica, MOST - HÍD
52 hlasov
15
Marta Vajdová, NEKA
21 hlasov
16
Peter Paška, NEKA
19 hlasov
17
Júlia Gálová, SMER-SD
13 hlasov
18
Jana Hanuliaková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
19
Miloš Majko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
20
Jozef Boledovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
21
Marta Némethová, SMER-SD
7 hlasov
22
Marek Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
23
Andrej Tábori, NEKA
5 hlasov
24
Slávka Kramárová, SNS
5 hlasov
25
Milan Bánovský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
26
Martin Drobný, SNS
4 hlasov
27
Róbert Korec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Martin Práznovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
29
Igor Németh, SMER-SD
3 hlasov
30
Stanislav Lipovský, DOMA DOBRE
2 hlasov
31
Adrián Macho, NEKA
2 hlasov
32
Janka Repčoková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Ľubomír Noga, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Ľuboš Šúry, SMER-SD
2 hlasov
35
Roman Sukeník, SMER-SD
1 hlasov
36
David Slíž, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Václav Jurčaga, NÁRODNÁ KOALÍCIA
38
Jozef Pinček, NP
39
Stanislav Tvrdík, ĽS Naše Slovensko
40
Roman Vančo, ĽS Naše Slovensko