Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
86,03%
Rudolf Bauer KDS
13,97%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
66,40%
Rudolf Bauer KDS
10,80%
Dominika Palaščáková NOVA
8,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,80%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,00%
Lukáš Sisák KSS
2,00%
Jaroslav Džunko NEKA
1,60%
Jozef Holečko NEKA
1,60%
Ivan Kuhn OKS
1,60%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,20%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Horváth, SMER - SD
130 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
101 hlasov
3
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
89 hlasov
4
József Kopasz, SMK-MKP
78 hlasov
5
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
75 hlasov
6
Csaba Furik, SMK-MKP
57 hlasov
7
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
56 hlasov
8
Mária Szuperák, SMK-MKP
50 hlasov
9
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
43 hlasov
10
Ladislav Illés, SMK-MKP
42 hlasov
11
Juraj Sobek, SMER - SD
40 hlasov
12
Róbert Puci, SMER - SD
38 hlasov
13
Tibor Jánošík, NOVA
37 hlasov
14
Jana Mondiková, SMER - SD
36 hlasov
15
László Farkas, SMK-MKP
36 hlasov
16
Edita Anthony, SaS
32 hlasov
17
Ľudovít Tóth, SĽS
31 hlasov
18
Vladimír Dvorový, SMER - SD
27 hlasov
19
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
25 hlasov
20
Miroslav Tóth, SMER - SD
24 hlasov
21
Štefan Duč, NEKA
24 hlasov
22
Peter Pető, NEKA
24 hlasov
23
Rastislav Petrovič, SMER - SD
22 hlasov
24
Pavel Szijjártó, SĽS
20 hlasov
25
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
26
Michaela Kapustníková, NOVA
13 hlasov
27
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
28
Magdaléna Haburová, NEKA
12 hlasov
29
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
30
Zlatica Čeplíková, NEKA
11 hlasov
31
Ladislav Szilágyi, SaS
10 hlasov
32
Tichomír Kačo, NEKA
10 hlasov
33
Štefan Tatranský, KSS
9 hlasov
34
Peter Figeľ, DS
9 hlasov
35
František Kolbaský, ÚSVIT
8 hlasov
36
Ladislav Bodnár, NEKA
8 hlasov
37
Robert Engel, NEKA
8 hlasov
38
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
8 hlasov
39
Juliana Pašková, NEKA
8 hlasov
40
Katarína Mischurová, NEKA
7 hlasov
41
Juraj Selecký, NEKA
7 hlasov
42
Jaroslav Konečný, NEKA
7 hlasov
43
Miloš Ferko, NOVA
7 hlasov
44
Iveta Kohanová, NEKA
7 hlasov
45
Terézia Kačová, NOVA
7 hlasov
46
Miloš Kubica, NEKA
6 hlasov
47
Marián Kolesár, NEKA
5 hlasov
48
Jaroslav Soták, NEKA
5 hlasov
49
Igor Balog, SRÚS
4 hlasov
50
Mikuláš Balog, EDS
4 hlasov
51
Martin Begala, NEKA
4 hlasov
52
Gejza Gore, NEKA
4 hlasov
53
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasov
54
Marek Čižmár, NEKA
4 hlasov
55
Ján Tomáš, NEKA
4 hlasov
56
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
57
Ján Lukáč, SMS
3 hlasov
58
Aneta Horváthová, EDS
3 hlasov
59
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
60
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
61
František Tomko, NEKA
2 hlasov
62
Andrej Kocák, MS
2 hlasov
63
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
64
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
65
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
66
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
67
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov

Volebná účasť

21,94
%
2017 1. kolo
6,09
%
2013 2. kolo
8,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,94%
2013 2. kolo 6,09%
2013 1. kolo 8,65%