vyberte rok
Čierna Lehotaokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
70.49%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
13.11%
Róbert Bačinský NEKA
5.74%
Štefan Surmánek ĽSNS
4.10%
Jarmila Tkáčová SNS
2.46%
Lukáš Sisák KSS
1.64%
Jozef Červenák RIS
0.82%
Vladislav Stanko NEKA
0.82%
Adam Šepetka NAJ
0.82%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

26,27
%
2017 1. kolo
12,22
%
2013 2. kolo
25,6
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,27%
2013 2. kolo 12,22%
2013 1. kolo 25,6%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Terrai, NEKA
80 hlasov
2
Štefan Bašták, SMER-SD
71 hlasov
3
Ján Babič, SMER-SD
26 hlasov
4
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
5
Miloš Gallo, ŠANCA
18 hlasov
6
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
7
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
14 hlasov
8
Attila Anna, NEKA
14 hlasov
9
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
10
Karol Horník, SMER-SD
11 hlasov
11
Juraj Nagy, NEKA
9 hlasov
12
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
13
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
14
Peter Bollo, MOST - HÍD
8 hlasov
15
Peter Pamula, SNS
8 hlasov
16
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
8 hlasov
17
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
18
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
19
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
20
Matej Lada, ŠKV
6 hlasov
21
Jozef Červeňák, RIS
6 hlasov
22
Matúš Bischof, OKS
6 hlasov
23
Monika Šeďová, MOST - HÍD
5 hlasov
24
Róbert Hanuštiak, NEKA
5 hlasov
25
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Ivan Kuhn, OKS
5 hlasov
27
Juraj Balázs, NEKA
4 hlasov
28
Viliam Hlaváč, ŠKV
3 hlasov
29
Jaroslav Kočiš, KSS
3 hlasov
30
Karol Kováč, OKS
3 hlasov
31
Helena Laliková, KSS
3 hlasov
32
Dušan Pollák, ŠKV
3 hlasov
33
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
3 hlasov
34
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
35
Juraj Bernár, KSS
3 hlasov
36
Monika Repaszká, ŠKV
2 hlasov
37
Beáta Beke, SMK-MKP
1 hlasov
38
Ferenc Porubán, SMK-MKP
39
Mária Bernáthová, KSS
40
Tibor Balázs, MOST - HÍD
41
Zoltán Várady, SMK-MKP