Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
95,90%
Rudolf Bauer KDS
4,10%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
78,98%
Rudolf Bauer KDS
6,37%
Lukáš Sisák KSS
5,10%
Ivan Kuhn OKS
3,18%
Dominika Palaščáková NOVA
1,91%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,27%
Jaroslav Džunko NEKA
1,27%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,64%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,64%
Jozef Holečko NEKA
0,64%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Horváth, SMER - SD
111 hlasov
2
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
93 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER - SD
87 hlasov
4
Róbert Puci, SMER - SD
86 hlasov
5
Miroslav Tóth, SMER - SD
78 hlasov
6
Juraj Sobek, SMER - SD
72 hlasov
7
Rastislav Petrovič, SMER - SD
71 hlasov
8
József Kopasz, SMK-MKP
46 hlasov
9
Csaba Furik, SMK-MKP
44 hlasov
10
Ladislav Illés, SMK-MKP
40 hlasov
11
László Farkas, SMK-MKP
39 hlasov
12
Mária Szuperák, SMK-MKP
38 hlasov
13
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
29 hlasov
14
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
15
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
16
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
17
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
18
Štefan Duč, NEKA
10 hlasov
19
Edita Anthony, SaS
9 hlasov
20
Zlatica Čeplíková, NEKA
8 hlasov
21
Tichomír Kačo, NEKA
7 hlasov
22
Tibor Jánošík, NOVA
6 hlasov
23
Vladimír Dvorový, SMER - SD
6 hlasov
24
Ladislav Szilágyi, SaS
4 hlasov
25
Michaela Kapustníková, NOVA
4 hlasov
26
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
27
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
28
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
29
Ján Lukáč, SMS
3 hlasov
30
Martin Begala, NEKA
3 hlasov
31
Ladislav Bodnár, NEKA
3 hlasov
32
Peter Pető, NEKA
3 hlasov
33
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
34
Marián Kolesár, NEKA
2 hlasov
35
Pavel Szijjártó, SĽS
2 hlasov
36
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
37
Aneta Horváthová, EDS
2 hlasov
38
Matúš Hada, KĽS
2 hlasov
39
Jaroslav Soták, NEKA
2 hlasov
40
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
41
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
42
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
43
Robert Engel, NEKA
2 hlasov
44
Marek Čižmár, NEKA
2 hlasov
45
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
46
Juraj Selecký, NEKA
1 hlasov
47
Gejza Gore, NEKA
1 hlasov
48
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
49
Ľudovít Tóth, SĽS
1 hlasov
50
František Tomko, NEKA
1 hlasov
51
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
52
Ľubomír Bulla, NEKA
1 hlasov
53
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
54
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
55
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
56
Štefan Tatranský, KSS
1 hlasov
57
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
58
Miloš Kubica, NEKA
59
Igor Balog, SRÚS
60
Mikuláš Balog, EDS
61
Iveta Kohanová, NEKA
62
Katarína Mischurová, NEKA
63
Jaroslav Konečný, NEKA
64
Andrej Kocák, MS
65
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
66
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
67
Juliana Pašková, NEKA

Volebná účasť

45,11
%
2017 1. kolo
50,12
%
2013 2. kolo
43,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,11%
2013 2. kolo 50,12%
2013 1. kolo 43,04%