Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
94,63%
Milan Belica SMER - SD
5,37%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
77,44%
Milan Belica SMER - SD
10,98%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
3,05%
Peter Oremus NEKA
2,74%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,44%
Viliam Mokraň KĽS
2,13%
Robert Dick MS
1,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Földes, SMK-MKP
336 hlasov
2
Árpád Horváth, SMK-MKP
278 hlasov
3
Rozália Szalay, SMK-MKP
238 hlasov
4
Olga Szabó, SMK-MKP
184 hlasov
5
Attila Petheő, SMK-MKP
173 hlasov
6
László Stubendek, SMK-MKP
154 hlasov
7
Norbert Becse, SMK-MKP
153 hlasov
8
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
148 hlasov
9
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
105 hlasov
10
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
63 hlasov
11
Anton Marek, NEKA
56 hlasov
12
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
52 hlasov
13
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
44 hlasov
14
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
35 hlasov
15
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
29 hlasov
16
György Batta, NEKA
28 hlasov
17
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
18
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
19
Károly Less, NEKA
15 hlasov
20
Milan Lehocký, NEKA
14 hlasov
21
Mária Csákiová, MS
12 hlasov
22
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
9 hlasov
23
Tibor Mayer, NEKA
9 hlasov
24
Peter Getler, SMS
8 hlasov
25
Miroslav Adamik, NEKA
7 hlasov
26
Lívia Csíková, MS
7 hlasov
27
Ladislav Tóth, KSS
6 hlasov
28
Ján Pikor, NEKA
5 hlasov
29
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
4 hlasov
30
Robert Dick, MS
4 hlasov
31
Tamara Podmanická, SMS
3 hlasov
32
Milan Opálka, KSS
3 hlasov
33
Pavol Tausk, KSS
2 hlasov
34
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
1 hlasov
35
Jozef Petráš, KSS
1 hlasov
36
Karel Krejčí, KSS

Volebná účasť

25,58
%
2017 1. kolo
19,36
%
2013 2. kolo
35,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,58%
2013 2. kolo 19,36%
2013 1. kolo 35,50%