Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
53,59%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16,57%
Štefan Straka KSS
7,73%
Jozef Mihalčin SĽS
6,08%
Anton Korba NEKA
4,42%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
4,42%
Dorota Bujňáková NP
3,87%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,76%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, SMER - SD
117 hlasov
2
Miroslav Gešper, NEKA
63 hlasov
3
Alfonz Kaliaš, SRÚS
60 hlasov
4
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
53 hlasov
5
Ľubomír Lukič, SMER - SD
45 hlasov
6
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28 hlasov
7
Miroslav Kaliaš, SRK
28 hlasov
8
Jozef Mihalčin, SĽS
26 hlasov
9
Vincent Antoš, KSS
24 hlasov
10
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
11
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
12
Jozef Berta, SMER - SD
17 hlasov
13
Milan Madura, ĽS-HZDS
16 hlasov
14
Dušan Molek, SMER - SD
15 hlasov
15
Ladislav Hromada, NOVA
15 hlasov
16
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
17
Ján Katriňák, SRK
14 hlasov
18
Juraj Kuročka, SMER - SD
14 hlasov
19
Marek Cerula, SNS
13 hlasov
20
Michal Džuka, SOĽ
12 hlasov
21
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
22
Štefan Straka, KSS
10 hlasov
23
Marcela Pčolinská, NOVA
10 hlasov
24
Ľubomír Pidany, SĽS
10 hlasov
25
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
26
Anton Korba, NEKA
7 hlasov
27
Eva Lenková, NaS - ns
6 hlasov
28
Ján Čižik, 99%, PaS
5 hlasov
29
Emília Rujaková, SĽS
5 hlasov
30
Jozef Džurdženík, SNS
5 hlasov
31
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
32
Miroslav Hlavatý, SĽS
4 hlasov
33
Anton Pavúk, NOVA
4 hlasov
34
Dávid Capik, SNS
4 hlasov
35
Miroslava Urbanová, NaS - ns
4 hlasov
36
Lukáš Bičej, KOS
4 hlasov
37
Ján Šimko, NaS - ns
4 hlasov
38
Rastislav Košalko, KOS
3 hlasov
39
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
40
Jozef Karchňák, ÚSVIT
3 hlasov
41
Ján Jevín, SNS
3 hlasov
42
Peter Ondko, NEKA
3 hlasov
43
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
3 hlasov
44
Pavol Drobný, SĽS
3 hlasov
45
Gabriel Vilcega, NaS - ns
3 hlasov
46
Helena Vancáková, 99%, PaS
3 hlasov
47
Peter Jacko, EDS
2 hlasov
48
Radovan Kapraľ, KOS
2 hlasov
49
Jozef Tomašik, SNS
2 hlasov
50
Monika Palková, Z-SNP
2 hlasov
51
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
2 hlasov
52
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
53
Marta Baniková, 99%, PaS
1 hlasov
54
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
55
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Ján Macuga, EDS
1 hlasov
57
Dušan Haľko, SNS
58
Ján Popaďak, 99%, PaS
59
Milan Reich, KOS
60
Paulína Sopková, NaS - ns
61
Pavol Štefanko, EDS

Volebná účasť

32,87
%
2017 1. kolo
29,52
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,87%
2013 1. kolo 29,52%