Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
93,60%
Rudolf Bauer KDS
6,40%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
84,15%
Rudolf Bauer KDS
4,88%
Dominika Palaščáková NOVA
3,66%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,03%
Jozef Holečko NEKA
1,63%
Jaroslav Džunko NEKA
1,22%
Ivan Kuhn OKS
1,22%
Lukáš Sisák KSS
0,81%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,41%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gábor Mihók, SMK-MKP
235 hlasov
2
Attila Barkó, SMK-MKP
220 hlasov
3
Tibor Varga, SMK-MKP
208 hlasov
4
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
102 hlasov
5
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
70 hlasov
6
Branislav Sijka, NEKA
36 hlasov
7
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
8
Jana Cibereová, SMER - SD
12 hlasov
9
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
10
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
11
Ján Mihalečko, SMER - SD
10 hlasov
12
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
13
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
14
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
15
Tomáš Bubelíny, NOVA
8 hlasov
16
Rastislav Olexa, NEKA
7 hlasov
17
Emil Ďurovčík, SMER - SD
6 hlasov
18
Oliver Petrík, NEKA
5 hlasov
19
Imrich Balog, KĽS
5 hlasov
20
Viliam Zahorčák, SMER - SD
4 hlasov
21
Valéria Eľková, NEKA
4 hlasov
22
František Farkaš, SMER - SD
4 hlasov
23
Milan Kaplan, NOVA
4 hlasov
24
Matúš Nameš, SNS
4 hlasov
25
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
26
Juraj Jevin, SaS
3 hlasov
27
Jaroslava Špaková, DS
3 hlasov
28
Ľubica Rošková, SMER - SD
2 hlasov
29
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
30
Jozef Jusko, ÚSVIT
2 hlasov
31
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
32
Miroslav Surmánek, NOVA
1 hlasov
33
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
34
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
35
Ján Potocký, SMS
1 hlasov
36
Martin Magura, SMS
1 hlasov
37
Juraj Brecko, KSS
1 hlasov
38
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
39
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
40
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
41
Slavomír Žužo, MS
42
Mária Uchnárová, SMS
43
Stanislav Gaľa, SNS
44
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
45
Slavomír Kešeľ, SRÚS
46
Jaroslav Vaľo, SNS
47
Jozef Makohus, SMER - SD
48
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
49
Ján Mičuda, NEKA
50
Vladimíra Fortunová, KSS
51
Milan Potocký, NEKA
52
Gabriel Timko, SMS
53
Dagmara Balogová, KSS
54
Rastislav Tomaš, KSS
55
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

36,07
%
2017 1. kolo
18,16
%
2013 2. kolo
43,60
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,07%
2013 2. kolo 18,16%
2013 1. kolo 43,60%