vyberte rok
Čičarovceokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
71.26%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
19.03%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
2.83%
Jozef Bobík NEKA
2.02%
Rudolf Botka NP
2.02%
Róbert Bačinský NEKA
0.81%
Oliver Petrík JĽSS
0.81%
Jozef Červenák RIS
0.40%
Štefan Surmánek ĽSNS
0.40%
Adam Šepetka NAJ
0.40%
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

36,07
%
2017 1. kolo
18,16
%
2013 2. kolo
43,6
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,07%
2013 2. kolo 18,16%
2013 1. kolo 43,6%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Varga, SMK-MKP
211 hlasov
2
Mária Bálintová, MOST - HÍD
197 hlasov
3
Mária Vargová, MOST - HÍD
170 hlasov
4
Peter Jakab, MOST - HÍD
133 hlasov
5
Ildikó Vargová, ŠKV
47 hlasov
6
Branislav Sijka, NEKA
43 hlasov
7
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
8
Ľudovít Adam, NEKA
14 hlasov
9
Jana Cibereová, SMER-SD
13 hlasov
10
Oskar Szabo, SZS
13 hlasov
11
František Farkaš, SMER-SD
12 hlasov
12
Mikuláš Kiš, NAJ
12 hlasov
13
Ján Mihalečko, SMER-SD
9 hlasov
14
Emil Ďurovčík, SMER-SD
7 hlasov
15
Peter Borza, SNS
6 hlasov
16
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
17
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
18
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
19
Jozef Sokologorský, SMER-SD
6 hlasov
20
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Marta Hermannová, NAJ
4 hlasov
22
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
4 hlasov
23
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Miroslav Šimko, SNS
4 hlasov
25
Pavol Kuchta, SMER-SD
3 hlasov
26
Marián Nistor, ŠKV
3 hlasov
27
Michal Stričík, ŠKV
3 hlasov
28
Viliam Zahorčák, SMER-SD
3 hlasov
29
Emil Čurma, SNS
2 hlasov
30
Jozef Jambor, NAJ
2 hlasov
31
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Peter Sabol, SNS
2 hlasov
34
Timea Sotáková, SMER-SD
2 hlasov
35
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Peter Badida, VZDOR
1 hlasov
37
Valéria Eľková, NEKA
1 hlasov
38
Stanislav Gaľa, ŠKV
1 hlasov
39
Dušan Goda, NEKA
1 hlasov
40
Iveta Golmicová, ŠANCA
1 hlasov
41
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
43
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
44
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
1 hlasov
45
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
46
Peter Malík, SNS
1 hlasov
47
Marián Markovič, ŠKV
1 hlasov
48
Marek Misár, NAJ
1 hlasov
49
Jozef Onda, NAJ
1 hlasov
50
Karol Pavelka, SNS
1 hlasov
51
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
52
Lukáš Pažinka, NEKA
1 hlasov
53
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
54
Erik Sibal, NEKA
1 hlasov
55
Radoslav Smutný, SP
1 hlasov
56
Matej Šarocký, ŠANCA
1 hlasov
57
Marek Švingál, ŠKV
1 hlasov
58
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
59
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
60
Milan Barančík, ÚSVIT
61
Jozef Bobík, NEKA
62
Viliam Brandis, NAJ
63
Ondrej Golas, NEKA
64
Peter Horňák, DS
65
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
66
Bohuš Jakuboc, ŠKV
67
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
69
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
70
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
71
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
73
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
74
Ján Viselka, NEKA