vyberte rok
Chvojnicaokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
69.05%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
23.81%
Petra Hajšelová Sme rodina
4.76%
Nora Pániková SZS
2.38%
Štefan Škultéty NEKA
Igor Valko NP
Ferdinand Vavrík NEKA

Volebná účasť

20,87
%
2017 1. kolo
22,72
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,87%
2013 1. kolo 22,72%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
2
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
3
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
4
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
5
Miroslav Dzina, NEKA
12 hlasov
6
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
7
Jana Matiašková, NEKA
8 hlasov
8
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
9
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
10
Pavol Caňo, NEKA
6 hlasov
11
Miroslav Rajčo, NEKA
5 hlasov
12
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
13
Ladislav Procházka, NEKA
5 hlasov
14
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
15
Vojtech Čičmanec, NEKA
5 hlasov
16
Tibor Čičmanec, NEKA
5 hlasov
17
Viera Beňová, NEKA
5 hlasov
18
Martin Drozd, NEKA
4 hlasov
19
Dušan Ďuriš, NEKA
4 hlasov
20
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
21
Branislav Gigac, NEKA
3 hlasov
22
Viera Hurtišová, KSS
3 hlasov
23
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
24
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
25
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Eduard Prilinský, NEKA
3 hlasov
27
Jozef Franek, NEKA
3 hlasov
28
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
30
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Mária Šramková, NEKA
2 hlasov
32
Martin Šujan, NEKA
2 hlasov
33
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
34
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Ingrid Majdová, KSS
2 hlasov
36
Ján Madžo, DOMA DOBRE
2 hlasov
37
Tomáš Grešner, NEKA
2 hlasov
38
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
39
Ľubomír Dzurák, NEKA
2 hlasov
40
Michal Ďureje, NEKA
2 hlasov
41
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
42
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
43
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
44
Karol Herceg, KSS
1 hlasov
45
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
46
Anton Vrecko, NEKA
1 hlasov
47
Alojz Vlčko, NEKA
1 hlasov
48
Tomáš Tines, NEKA
1 hlasov
49
Andrej Sikora, KSS
1 hlasov
50
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
51
Jozef Otto, NEKA
1 hlasov
52
Marián Mittaš, KSS
1 hlasov
53
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
54
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
55
Andrej Kmotorka, NEKA
1 hlasov
56
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
57
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
58
Martin Uríček, NEKA
59
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
60
Igor Sojka, KSS
61
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
62
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
63
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
64
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
65
Tomáš Kozák, NEKA
66
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
67
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
68
Branislav Krpelan, NEKA