vyberte rok
Chrenovecokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
54.39%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
16.37%
Štefan Škultéty NEKA
12.28%
Petra Hajšelová Sme rodina
7.31%
Ferdinand Vavrík NEKA
3.80%
Nora Pániková SZS
3.22%
Igor Valko NP
2.63%

Volebná účasť

31,85
%
2017 1. kolo
16,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,85%
2013 1. kolo 16,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Čičmanec, NEKA
248 hlasov
2
Ladislav Procházka, NEKA
126 hlasov
3
Viera Beňová, NEKA
107 hlasov
4
Tomáš Tines, NEKA
90 hlasov
5
Martin Drozd, NEKA
89 hlasov
6
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
79 hlasov
7
Jana Matiašková, NEKA
76 hlasov
8
Vojtech Čičmanec, NEKA
72 hlasov
9
Mária Šramková, NEKA
68 hlasov
10
Miroslav Dzina, NEKA
60 hlasov
11
Pavol Caňo, NEKA
60 hlasov
12
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
13
Miroslav Rajčo, NEKA
57 hlasov
14
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
52 hlasov
15
Michal Ďureje, NEKA
51 hlasov
16
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
48 hlasov
17
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
18
Andrej Kmotorka, NEKA
44 hlasov
19
Tomáš Kozák, NEKA
44 hlasov
20
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
43 hlasov
21
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
43 hlasov
22
Martin Šujan, NEKA
37 hlasov
23
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
24
Jozef Franek, NEKA
30 hlasov
25
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
26
Alojz Vlčko, NEKA
28 hlasov
27
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
28
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
29
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
30
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
31
Martin Uríček, NEKA
24 hlasov
32
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
33
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
34
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
35
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
36
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
37
Branislav Gigac, NEKA
21 hlasov
38
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
39
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
40
Anton Vrecko, NEKA
19 hlasov
41
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
42
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
43
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
44
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
45
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
46
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
47
Dušan Ďuriš, NEKA
16 hlasov
48
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
49
Eduard Prilinský, NEKA
15 hlasov
50
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
51
Ľubomír Dzurák, NEKA
11 hlasov
52
Tomáš Grešner, NEKA
11 hlasov
53
Viera Hurtišová, KSS
11 hlasov
54
Jozef Otto, NEKA
11 hlasov
55
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
10 hlasov
56
Igor Sojka, KSS
9 hlasov
57
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
58
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
7 hlasov
59
Branislav Krpelan, NEKA
6 hlasov
60
Ingrid Majdová, KSS
6 hlasov
61
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
62
Andrej Sikora, KSS
5 hlasov
63
Ján Madžo, DOMA DOBRE
4 hlasov
64
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
65
Karol Herceg, KSS
3 hlasov
66
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
67
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
68
Marián Mittaš, KSS
1 hlasov