Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
72,31%
Rudolf Bauer KDS
27,69%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
51,28%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
33,33%
Dominika Palaščáková NOVA
10,26%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,13%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Dulina, NEKA
15 hlasov
2
Dominika Palaščáková, NOVA
13 hlasov
3
František Petro, SMER - SD
10 hlasov
4
Radoslav Šimko, SNS
9 hlasov
5
Vojtech Staňo, SMER - SD
9 hlasov
6
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
7
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
8
Jozef Konkoly, SMER - SD
5 hlasov
9
Ján Marton, NOVA
5 hlasov
10
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
11
Ľubomír Šimko, SMER - SD
4 hlasov
12
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
13
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
14
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
15
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
16
Róbert Čarny, SNS
3 hlasov
17
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
18
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
19
Peter Papáč, KSS
2 hlasov
20
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
21
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
22
Marián Tóth, SaS
2 hlasov
23
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
24
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
25
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
26
Miroslav Bačenko, NEKA
1 hlasov
27
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
28
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
29
Viliam Bačo, NEKA
1 hlasov
30
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
31
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
32
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
33
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
34
Monika Bérešová, SZS
1 hlasov
35
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
36
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
37
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
38
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
39
Jenő Csoltkó, NEKA
40
Ivan Buchla, SNS
41
Alexander Bimbo, SRÚS
42
Ladislav Bartók, NEKA
43
Ján Bačo, SĽS
44
Jozef Holečko, NEKA
45
Ladislav Vojtko, KSS
46
Jozef Tischler, SĽS
47
Ján Stanislav, SNS
48
Michal Rečka, SMER - SD
49
Vladimír Popovič, SMS
50
Peter Palaščák, SOĽ
51
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
52
Július Grulyo, NEKA
53
László Köteles, SMK-MKP
54
Jozef Koňa, SĽS
55
Františka Kočišová, SĽS
56
Anton Király, SMK-MKP
57
Marián Kertész, PD
58
László Iván, SMK-MKP
59
Imrich Kohút, SĽS
60
Roman Horváth, SRÚS
61
István Zachariaš, SMK-MKP

Volebná účasť

19,13
%
2017 1. kolo
19,18
%
2013 2. kolo
11,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,13%
2013 2. kolo 19,18%
2013 1. kolo 11,66%