vyberte rok
Chrastnéokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
63.16%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
25.00%
Róbert Bačinský NEKA
5.26%
Štefan Surmánek ĽSNS
3.95%
Lukáš Sisák KSS
1.32%
Adam Šepetka NAJ
1.32%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

19,13
%
2017 1. kolo
19,18
%
2013 2. kolo
11,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,13%
2013 2. kolo 19,18%
2013 1. kolo 11,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
3
František Petro, SMER-SD
21 hlasov
4
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
5
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
6
Ondrej Bernát, SMER-SD
13 hlasov
7
Erika Zámboriová, ŠKV
12 hlasov
8
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
9
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
10
Pavol Lehotský, NEKA
11 hlasov
11
Ivan Hriczko, ŠKV
9 hlasov
12
Martina Dutková, NEKA
9 hlasov
13
Jarmila Vaňová, ŠKV
7 hlasov
14
Vlastimil Lakatoš, NEKA
7 hlasov
15
Radoslav Hodor, NEKA
6 hlasov
16
Anton Medvec, NEKA
6 hlasov
17
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
18
Július Beluscsák, NEKA
6 hlasov
19
Miloš Barcal, NEKA
5 hlasov
20
Slavomír Horváth, SNS
5 hlasov
21
Peter Derevjaník, SMER-SD
5 hlasov
22
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Anetta Strýčková, NEKA
4 hlasov
24
Peter Seman, KSS
4 hlasov
25
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
26
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
28
Mária Dulovičová, NEKA
3 hlasov
29
Vojtech Farkaš, NEKA
3 hlasov
30
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
3 hlasov
31
Ján Serbin, NEKA
3 hlasov
32
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
33
Monika Gergelová, SNS
3 hlasov
34
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
35
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
36
Mária Lacková, NEKA
2 hlasov
37
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
38
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
39
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
40
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasov
41
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
42
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
43
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
44
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
45
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
46
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlasov
47
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
48
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
49
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
50
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
51
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
52
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
53
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
54
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
55
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
56
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
57
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
58
Július Begala, NEKA
1 hlasov
59
Augustín Köteles, NAJ
60
Tomáš Suchý, ŠANCA
61
Csaba Simkó, SMK-MKP
62
Michal Rečka, SMER-SD
63
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
64
Attila Oravecz, MOST - HÍD
65
Jozef Krešák, ŠANCA
66
László Köteles, SMK-MKP