Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
58,42%
Juraj Sinay NEKA
6,45%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
5,73%
Tomáš Janco REPUBLIKA
5,38%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
4,66%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
3,94%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
3,94%
Ivan Hriczko SIM
2,87%
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko
2,87%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
2,87%
Vladislav Stanko NEKA
1,79%
Džemal Kodrazi PRINCÍP
1,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Tkáč, Hlas - sociálna demokracia
178 hlasov
2
Pavol Bečarik, SNS
124 hlasov
3
Ján Volný, SMER - SD, SME RODINA
66 hlasov
4
Ladislav Ruttkay, KDH
57 hlasov
5
Adnan Akram, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
56 hlasov
6
Iveta Rušinová, NEKA
56 hlasov
7
Marián Hojstrič, NEKA
55 hlasov
8
Michal Komara, NEKA
54 hlasov
9
Peter Bednár, NEKA
52 hlasov
10
Dávid Demečko, Hlas - sociálna demokracia
47 hlasov
11
Zuzana Nebusová, SOM Slovensko
44 hlasov
12
Jana Skokanová, KDH
42 hlasov
13
Ľubomír Pastiran, KDH
38 hlasov
14
Peter Potenga, SMER - SD, SME RODINA
35 hlasov
15
Iveta Fulková, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
33 hlasov
16
Rastislav Javorský, KDH
30 hlasov
17
Mária Šofranko, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
26 hlasov
18
Miloš Michalko, SaS, Progresívne...
22 hlasov
19
Pavol Hamrák, SaS, Progresívne...
22 hlasov
20
Stanislav Čurilla, NK/NEKA
18 hlasov
21
Lucia Andrašíková, NK/NEKA
17 hlasov
22
Tomáš Cehlár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
17 hlasov
23
Stanislav Kandrik, Hlas - sociálna demokracia
17 hlasov
24
Jozef Krempaský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
16 hlasov
25
Vladimír Dutko, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
16 hlasov
26
Zlatica Dzurillová, NK/NEKA
16 hlasov
27
Dárius Dubiňák, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
15 hlasov
28
Lukáš Biroščák, SMER - SD, SME RODINA
15 hlasov
29
Ondrej Pavlanský, SaS, Progresívne...
15 hlasov
30
Jozef Perháč, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
31
Peter Zavada, SaS, Progresívne...
14 hlasov
32
Martin Boroš, Slovenský PATRIOT
12 hlasov
33
Ľuboš Šuca, SMER - SD, SME RODINA
12 hlasov
34
Ivona Kellnerová, REPUBLIKA
11 hlasov
35
Vladimíra Dunková, SIM
11 hlasov
36
Ľubomír Belej, SMER - SD, SME RODINA
9 hlasov
37
Radovan Marcinčin, Kresťanská únia
8 hlasov
38
Michal Radačovský, Slovenský PATRIOT
8 hlasov
39
Marek Brezovský, SaS, Progresívne...
8 hlasov
40
Jozef Mihok, NK/NEKA
7 hlasov
41
Pavol Benedikt Bendik, PRINCÍP
7 hlasov
42
Ivan Kerita, REPUBLIKA
6 hlasov
43
Mária Vaščáková, SaS, Progresívne...
5 hlasov
44
Adam Čarňanský, REPUBLIKA
4 hlasov
45
Jozef Naščák, SMER - SD, SME RODINA
4 hlasov
46
Radoslav Ščuka, SRK
3 hlasov
47
Jana Darvašiová, NK/NEKA
3 hlasov
48
Ján Fiflík, KSS
3 hlasov
49
Vladimír Kunst, SaS, Progresívne...
3 hlasov
50
Miroslav Pomajdík, Socialisti.sk
1 hlasov

Volebná účasť

63,69 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,69 %
04.11. 2017 1. kolo 17,74 %
23.11. 2013 2. kolo 5,55 %
09.11. 2013 1. kolo 11,27 %