vyberte rok
Chrasť nad Hornádomokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
43.37%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
42.17%
Jozef Červenák RIS
4.82%
Jarmila Tkáčová SNS
4.82%
Róbert Bačinský NEKA
1.20%
Jozef Bobík NEKA
1.20%
Jaroslav Džunko NEKA
1.20%
Lukáš Sisák KSS
1.20%
Rudolf Botka NP
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

17,74
%
2017 1. kolo
5,55
%
2013 2. kolo
11,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,74%
2013 2. kolo 5,55%
2013 1. kolo 11,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimíra Dunková, ŠKV
32 hlasov
2
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
3
Ondrej Kapusta, NEKA
24 hlasov
4
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
5
Marián Hojstrič, NEKA
20 hlasov
6
Rastislav Neuvirth, ŠKV
20 hlasov
7
Iveta Rušinová, SMER-SD
20 hlasov
8
Ján Volný, SMER-SD
20 hlasov
9
Pavol Bečarik, SNS
19 hlasov
10
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
11
Michal Komara, SMER-SD
17 hlasov
12
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
13
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
14
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
15
Adnan Akram, NEKA
13 hlasov
16
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Janka Brziaková, SMER-SD
7 hlasov
18
Dávid Demečko, SNS
7 hlasov
19
Peter Zelený, SNS
7 hlasov
20
Radovan Ďorko, ŠKV
6 hlasov
21
Lea Grečková, SMER-SD
6 hlasov
22
Beáta Janovcová, SNS
6 hlasov
23
Milan Smižanský, ŠANCA
6 hlasov
24
Róbert Kočiš, NEKA
5 hlasov
25
Lívia Kozlová, ŠKV
5 hlasov
26
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
27
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
28
Miroslav Pomajdík, VZDOR
4 hlasov
29
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
31
Martin Kaščák, SNS
3 hlasov
32
Maroš Divok, NEKA
2 hlasov
33
Stanislav Lorko, SNS
2 hlasov
34
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
36
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
1 hlasov
37
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
38
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
39
Valter Retter, SNS