vyberte rok
Chrámecokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
72.12%
Marian Kotleba ĽSNS
18.27%
Igor Kašper NEKA
3.85%
Alena Piovarčiová NP
1.92%
Jozef Sásik SĽSAH
1.92%
Znenek Očovan NAJ
0.96%
Jozef Šimko NEKA
0.96%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

35,46
%
2017 1. kolo
15,56
%
2013 2. kolo
34,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,46%
2013 2. kolo 15,56%
2013 1. kolo 34,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
55 hlasov
2
Ferenc Auxt, SMK-MKP
55 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
51 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
50 hlasov
5
Jozef Šimko, NEKA
40 hlasov
6
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
32 hlasov
7
Csaba Csízi, MOST - HÍD
31 hlasov
8
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
30 hlasov
9
Ján Lichanec, NEKA
28 hlasov
10
Gejza Mede, NEKA
27 hlasov
11
Stanislav Krahulec, NEKA
22 hlasov
12
Vojtech Menyhárt, NEKA
20 hlasov
13
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
17 hlasov
14
Vojtech Szajkó, SRK
11 hlasov
15
Vojtech Kökény, SRK
10 hlasov
16
Ladislav Lang, MOST - HÍD
9 hlasov
17
Aladár Bari, MOST - HÍD
9 hlasov
18
Ivan Hazucha, SMER-SD
5 hlasov
19
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
20
Michal Bagačka, SMER-SD
4 hlasov
21
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
22
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
23
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
24
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
3 hlasov
26
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
27
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
28
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
30
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
31
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
32
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
33
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
35
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
36
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
37
Aneta Vargicová, SNS
38
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
39
Miroslava Grendelová, KSS
40
Dušan Hlinka, SMER-SD
41
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
42
Anatolij Jefimov, KSS
43
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Roman Lebeda, NEKA
45
Martin Pliešovský, SNS
46
Katarína Moncoľová, NEKA
47
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48
Alena Pivovarčiová, NP
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD