Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
31,84%
Milan Belica NEKA
25,37%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
22,89%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9,95%
Martin Kusenda NEKA
4,48%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,99%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,99%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,49%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
78 hlasov
2
Matúš Hubinský, NEKA
54 hlasov
3
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
50 hlasov
4
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
49 hlasov
5
Martin Dočkalik, NEKA
42 hlasov
6
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40 hlasov
7
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
38 hlasov
8
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
9
Jozef Stankovský, NEKA
38 hlasov
10
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
37 hlasov
11
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
36 hlasov
12
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
32 hlasov
13
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
29 hlasov
14
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
15
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
16
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
22 hlasov
17
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
18
Oľga Hudoková, NK/NEKA
21 hlasov
19
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
20
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
21
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
20 hlasov
22
Peter Kochan, NEKA
19 hlasov
23
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
24
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
25
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
14 hlasov
26
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
12 hlasov
27
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
28
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
11 hlasov
29
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
10 hlasov
30
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
10 hlasov
31
Renáta Kirková, NK/NEKA
10 hlasov
32
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
33
Jaroslav Blina, KSS
7 hlasov
34
Anton Švec, KSS
6 hlasov
35
Martin Tarčák, NK/NEKA
5 hlasov
36
Ján Mlynár, REPUBLIKA
4 hlasov
37
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
38
Ľubomíra Švecová, KSS
3 hlasov
39
Marian Fázik, NK/NEKA
3 hlasov
40
Miroslav Polner, NK/NEKA
3 hlasov
41
David Gerhát, KSS
2 hlasov
42
Adam Jamrich, KSS
2 hlasov

Volebná účasť

32,92 %

Historický vývoj

29.10. 2022 32,92 %
04.11. 2017 1. kolo 29,56 %
23.11. 2013 2. kolo 13,01 %
09.11. 2013 1. kolo 16,56 %