Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
78,57%
Rudolf Bauer KDS
21,43%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
60,00%
Jozef Holečko NEKA
15,00%
Rudolf Bauer KDS
12,50%
Dominika Palaščáková NOVA
7,50%
Ivan Kuhn OKS
5,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Holečko, NEKA
29 hlasov
2
István Zachariaš, SMK-MKP
24 hlasov
3
László Köteles, SMK-MKP
23 hlasov
4
Anton Király, SMK-MKP
20 hlasov
5
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
6
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
7
László Iván, SMK-MKP
17 hlasov
8
Ladislav Bartók, NEKA
10 hlasov
9
Marián Tóth, SaS
9 hlasov
10
Jenő Csoltkó, NEKA
8 hlasov
11
Jozef Konkoly, SMER - SD
8 hlasov
12
Dominika Palaščáková, NOVA
8 hlasov
13
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
14
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
15
Ján Marton, NOVA
4 hlasov
16
Vladimír Popovič, SMS
4 hlasov
17
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
18
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
19
Róbert Čarny, SNS
2 hlasov
20
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
21
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
22
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
23
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
24
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
25
Július Grulyo, NEKA
26
Jozef Koňa, SĽS
27
Imrich Kohút, SĽS
28
Františka Kočišová, SĽS
29
Marián Kertész, PD
30
Ivan Hriczko, NEKA
31
Slavomír Horváth, SNS
32
Roman Horváth, SRÚS
33
Ľubica Holováčová, SĽS
34
Karol Dzugas, NEKA
35
Viktor Dulina, NEKA
36
Ivan Buchla, SNS
37
Alexander Bimbo, SRÚS
38
Monika Bérešová, SZS
39
Miloš Barcal, NEKA
40
Martin Baltes, SĽS
41
Viliam Bačo, NEKA
42
Miroslav Bačenko, NEKA
43
Božena Letková, NEKA
44
Anton Medvec, NEKA
45
Ladislav Vojtko, KSS
46
Monika Vargová, SNS
47
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
48
Jozef Tischler, SĽS
49
Radoslav Šimko, SNS
50
Ľubomír Šimko, SMER - SD
51
Róbert Šándor, NEKA
52
Vojtech Staňo, SMER - SD
53
Ján Stanislav, SNS
54
Michal Rečka, SMER - SD
55
František Petro, SMER - SD
56
Peter Papáč, KSS
57
Peter Palaščák, SOĽ
58
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
59
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
60
Ján Mikloš, KSS
61
Ján Bačo, SĽS

Volebná účasť

48,10
%
2017 1. kolo
46,66
%
2013 2. kolo
50,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,10%
2013 2. kolo 46,66%
2013 1. kolo 50,00%