Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
58,29%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
19,25%
Ľubomír Žabár NEKA
8,56%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
5,88%
Peter Palko KSS
5,35%
Marián Herdel NEKA
2,67%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Križan, NEKA
68 hlasov
2
Tomáš Bečár, NEKA
58 hlasov
3
Tomáš Vaňo, NEKA
45 hlasov
4
Martin Adamec, NEKA
45 hlasov
5
Tibor Jankovský, SMER - SD
44 hlasov
6
Juraj Ondračka, SMER - SD
35 hlasov
7
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
35 hlasov
8
Miroslav Hlinka, SMER - SD
33 hlasov
9
Stanislav Pastva, SMER - SD
33 hlasov
10
Milan Berec, SMER - SD
32 hlasov
11
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
31 hlasov
12
Iveta Kováčiková, SMER - SD
29 hlasov
13
Danica Birošová, NEKA
29 hlasov
14
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
28 hlasov
15
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
26 hlasov
16
Daniel Beníček, SMER - SD
26 hlasov
17
Emil Košút, SMER - SD
23 hlasov
18
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
19
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
20
Marta Šajbidorová, NEKA
20 hlasov
21
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
22
Alojz Švajda, NEKA
16 hlasov
23
Eva Červeňanová, NEKA
15 hlasov
24
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
25
Dušan Štrauss, NaS - ns
14 hlasov
26
Jaroslav Ridoško, SNS
14 hlasov
27
Eduard Hartmann, SNS
13 hlasov
28
Ján Kanaba, NEKA
13 hlasov
29
Valika Meravá, KSS
13 hlasov
30
Martin Chlapík, SNS
12 hlasov
31
Lucia Štefancová, NEKA
12 hlasov
32
Jaroslav Jambor, NEKA
11 hlasov
33
Ľubomír Tunega, NEKA
10 hlasov
34
Peter Palko, KSS
10 hlasov
35
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
10 hlasov
36
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
9 hlasov
37
Ľubomír Žabár, NEKA
9 hlasov
38
Ján Hradský, NEKA
8 hlasov
39
Martin Barčák, NEKA
8 hlasov
40
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
7 hlasov
41
Miloslav Baco, NEKA
7 hlasov
42
Anton Beták, NEKA
7 hlasov
43
Ľubomír Dvorský, NEKA
7 hlasov
44
Leo Kužela, NEKA
7 hlasov
45
Janka Fabová, Paliho Kapurková
7 hlasov
46
Juraj Kotleba, SNS
7 hlasov
47
Jozef Hrdlička, KSS
6 hlasov
48
Vladimír Mojto, NEKA
6 hlasov
49
Peter Hudec, KSS
6 hlasov
50
Marta Blahová, ĽS-HZDS
6 hlasov
51
Patrik Burian, NEKA
6 hlasov
52
Jaroslav Šmíd, NEKA
6 hlasov
53
Miroslav Zámečník, KSS
5 hlasov
54
Milan Kebísek, NEKA
5 hlasov
55
Pavol Suško, KSS
5 hlasov
56
Iveta Šipošová, KSS
5 hlasov
57
Peter Brázda, SNS
5 hlasov
58
Lenka Ďurechová, KSS
5 hlasov
59
Martina Kebísková, NEKA
4 hlasov
60
Martina Beňovičová, NEKA
4 hlasov
61
Peter Hlucháň, NEKA
4 hlasov
62
Ľubomír Štefánik, NEKA
4 hlasov
63
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
3 hlasov
64
Ondrej Čapák, SNS
3 hlasov
65
Miroslav Kopčan, NEKA
3 hlasov
66
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
2 hlasov
67
Martin Dohál, NEKA
2 hlasov
68
Juraj Štepnička, SNS
2 hlasov
69
Milan Blaško, SNS
2 hlasov
70
Václav Vacula, 99%

Volebná účasť

25,47
%
2017 1. kolo
13,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,47%
2013 1. kolo 13,63%