Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
52,50%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
32,50%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
6,25%
Anton Korba NEKA
3,75%
Dorota Bujňáková NP
1,25%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,25%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,25%
Jozef Mihalčin SĽS
1,25%
Štefan Straka KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26 hlasov
2
Vladislav Bašista, SMER - SD
25 hlasov
3
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
4
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
5
Jozef Kičura, SMER - SD
23 hlasov
6
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
7
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
8
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
9
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
10
Jiří Ballarin, NEKA
18 hlasov
11
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
12
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
13
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
14
Emil Chlapeček, SMER - SD
15 hlasov
15
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
16
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
17
Miroslav Benko, SMER - SD
13 hlasov
18
Miroslav Lukáč, SMER - SD
11 hlasov
19
Miroslav Leško, SMER - SD
10 hlasov
20
Peter Klein, NEKA
8 hlasov
21
Pavel Hagyari, NEKA
8 hlasov
22
Marek Guman, NEKA
8 hlasov
23
Viera Leščáková, NOVA
8 hlasov
24
Ján Katica, NEKA
8 hlasov
25
Radoslav Čuha, SMER - SD
8 hlasov
26
Mikuláš Komanický, SMER - SD
7 hlasov
27
Ivan Benko, NEKA
6 hlasov
28
Peter Hatalčík, SMER - SD
5 hlasov
29
Milan Hlivjak, 99%, PaS
5 hlasov
30
Michal Kaliňák, SMER - SD
5 hlasov
31
Michal Hlivjak, 99%, PaS
5 hlasov
32
Radomír Kreheľ, NEKA
4 hlasov
33
Branko Benko, SMER - SD
4 hlasov
34
Zdenko Velecký, NEKA
4 hlasov
35
František Janus, NEKA
4 hlasov
36
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
37
Matúš Murajda, NEKA
4 hlasov
38
Ján Andrejko, NEKA
3 hlasov
39
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
3 hlasov
40
Stanislav Grega, NEKA
3 hlasov
41
Vladimír Borecký, NEKA
3 hlasov
42
Ľudovít Malaga, NEKA
3 hlasov
43
Ľuba Kráľová, NEKA
3 hlasov
44
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
45
Jozef Kakaščik, NEKA
3 hlasov
46
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
47
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
2 hlasov
48
Richard Drutarovský, NOVA
2 hlasov
49
Mária Klebanová, SNS
2 hlasov
50
Alica Dragulová, NOVA
2 hlasov
51
Radoslav Bednarčik, SNS
2 hlasov
52
Ondrej Gubač, NEKA
2 hlasov
53
Vladimír Feľbaba, NOVA
2 hlasov
54
Andrej Tudor, KSS
2 hlasov
55
Miroslav Sopko, NOVA
2 hlasov
56
Dušan Brhlík, NEKA
1 hlasov
57
Peter Bugár, KSS
1 hlasov
58
Milan Cimerman, Z-SNP
1 hlasov
59
Radovan Bačík, NEKA
1 hlasov
60
Daniel Antolík, SNS
1 hlasov
61
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
62
Štefan Hatok, NEKA
1 hlasov
63
Jozef Kipikaša, SNS
1 hlasov
64
Stanislav Mathia, NOVA
1 hlasov
65
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
66
Paulína Štefaničová, NOVA
1 hlasov
67
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
68
Igor Kreta, KSS
1 hlasov
69
Lukáš Priščák, SNS
1 hlasov
70
František Merkovský, 99%, PaS
1 hlasov
71
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
72
Jozef Jakubík, 99%, PaS
1 hlasov
73
Ľubomír Vaško, NOVA
1 hlasov
74
Viera Vasiliaková, KSS
75
Pavel Mihaľák, NEKA
76
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
77
Viliam Sedlák, 99%, PaS
78
Marcel Jenča, SNS
79
Patrik Tomič, NEKA
80
Stanislav Šváby, NOVA
81
Jaroslav Uličný, SNS
82
Rudolf Voit, NEKA
83
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
84
Ladislav Babuščák, NOVA
85
František Balog, SRÚS
86
Anton Demeter, SNS
87
Tibor Bažo, SRÚS
88
Ján Jacoš, 99%, PaS
89
Ján Dobrovič, NEKA
90
Andrej Buday, SaS
91
Jozef Frankovský, NEKA
92
Pavol Kleban, SNS
93
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
94
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
95
Cyril Leško, SNS
96
Radko Lapoš, NEKA
97
Janette Langová, NOVA
98
Marián Krakovský, KSS
99
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
100
Anton Klimko, NOVA
101
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
102
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

36,79
%
2017 1. kolo
23,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,79%
2013 1. kolo 23,61%