vyberte rok
Chlmecokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
44.44%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
18.33%
Jozef Mihalčin ĽSNS
16.67%
Ján Garaj NEKA
6.67%
Andrej Gmitter NEKA
3.89%
František Bednár NAJ
2.22%
Pavol Gašper NEKA
2.22%
František Oľha Šanca
2.22%
Miroslav Škvarek SNS
1.67%
Jozef Šváč NP
1.67%
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

42,12
%
2017 1. kolo
40,52
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,12%
2013 1. kolo 40,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ondrej Mudry, SMER-SD
90 hlasov
2
Peter Pipák, SNS
79 hlasov
3
Marián Vojtko, SNS
41 hlasov
4
Michal Druga, SMER-SD
34 hlasov
5
Tibor Focko, SMER-SD
26 hlasov
6
Ivan Hopta, ÚSVIT
25 hlasov
7
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
8
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
9
Jozef Babják, SDKÚ-DS
22 hlasov
10
Marián Paško, ÚSVIT
22 hlasov
11
Ján Ferko, SMER-SD
19 hlasov
12
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
13
Jozef Fedorko, SMER-SD
17 hlasov
14
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
15
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
16
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
17
Monika Chomová, MOST - HÍD
14 hlasov
18
Gabriela Želizňáková, NEKA
14 hlasov
19
Jozef Bajkó, SP
13 hlasov
20
Marek Basala, SP
12 hlasov
21
Mária Cehelská, SOĽ
11 hlasov
22
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
23
Štefan Behun, SNS
8 hlasov
24
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
25
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
26
Darina Barančíková, SOĽ
7 hlasov
27
Marta Burdová, ŠANCA
7 hlasov
28
Mário Perinaj, MOST - HÍD
7 hlasov
29
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
6 hlasov
30
Ondrej Chovanec, SNS
6 hlasov
31
Lucia Gombitová, ÚSVIT
5 hlasov
32
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
5 hlasov
33
Andrej Semanco, NEKA
5 hlasov
34
Romana Porochnavá, #SIEŤ
5 hlasov
35
Marek Hudák, ÚSVIT
5 hlasov
36
Peter Ferenc, OKS
4 hlasov
37
Lukáš Šandor, EDS
4 hlasov
38
Peter Šamudovský, KSS
4 hlasov
39
Marián Kovaľ, SNS
3 hlasov
40
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
41
Hana Loziaková, MOST - HÍD
3 hlasov
42
Miroslav Gajdoš, NAJ
2 hlasov
43
Peter Vorobel, SZ
2 hlasov
44
Pavol Brek, ÚSVIT
1 hlasov
45
Stanislav Hančár, NAJ
1 hlasov
46
Dušan Hrabec, NAJ
1 hlasov
47
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
1 hlasov