Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
71,93%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
28,07%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
53,54%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
27,56%
Emil Samko KĽS
7,09%
Ondrej Binder NEKA
4,72%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
1,57%
Ladislav Fízik ASV
1,57%
Jozef Sásik SĽS
1,57%
Andrea Jenčíková NP
0,79%
Jaroslav Sekerka KSS
0,79%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,79%
Karol Konárik SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Szajkó, NEKA
88 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
86 hlasov
3
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
61 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
53 hlasov
5
František Auxt, SMK-MKP
53 hlasov
6
Zoltán Bán, SMK-MKP
51 hlasov
7
Csaba Horváth, NEKA
47 hlasov
8
Katarína Horváth, KĽS
26 hlasov
9
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
21 hlasov
10
Silvia Vargová, MOST - HÍD
16 hlasov
11
Ladislav Lang, MOST - HÍD
16 hlasov
12
Jozef Šimko, NEKA
14 hlasov
13
Tibor Lukáčka, ASV
11 hlasov
14
Vojtech Kökény, SRK
11 hlasov
15
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
4 hlasov
16
Tibor Balog, SMS
3 hlasov
17
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
3 hlasov
18
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
3 hlasov
19
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
3 hlasov
20
Ján Antal, ÚSVIT
2 hlasov
21
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
22
Renáta Puhlová, PD
2 hlasov
23
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
24
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
1 hlasov
25
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
26
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
27
Dušan Širák, KSS
1 hlasov
28
Jana Uhrinová, SNS
1 hlasov
29
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
30
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
31
Samuel Zubo, KSS
1 hlasov
32
Ján Hiraj, NP
33
Dušan Faško, KSS
34
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
35
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
36
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
37
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
38
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
39
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
40
Jozef Pupala, KSS
41
Veronika Rízová, KSS
42
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
43
Jaroslav Suja, NEKA
44
Peter Vetrák, SĽS
45
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
46
Peter Vraniak, ÚSVIT
47
Romana Antalová, ÚSVIT

Volebná účasť

33,09
%
2017 1. kolo
10,68
%
2013 2. kolo
28,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,09%
2013 2. kolo 10,68%
2013 1. kolo 28,96%