vyberte rok
Chanavaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
57.86%
Igor Kašper NEKA
13.84%
Marian Kotleba ĽSNS
8.81%
Jozef Šimko NEKA
7.55%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
6.29%
Miroslav Gálik NAS
1.26%
Milan Urbáni SMS
1.26%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.63%
Martin Juhaniak NEKA
0.63%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.63%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.63%
Alena Piovarčiová NP
0.63%
Pavel Greksa NEKA
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

33,09
%
2017 1. kolo
10,68
%
2013 2. kolo
28,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,09%
2013 2. kolo 10,68%
2013 1. kolo 28,96%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
90 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
85 hlasov
3
Peter Juhász, SMK-MKP
84 hlasov
4
Vojtech Szajkó, SRK
70 hlasov
5
Ferenc Auxt, SMK-MKP
67 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
65 hlasov
7
Csaba Csízi, MOST - HÍD
43 hlasov
8
Aladár Bari, MOST - HÍD
34 hlasov
9
Jozef Šimko, NEKA
25 hlasov
10
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
23 hlasov
11
Vojtech Kökény, SRK
19 hlasov
12
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
17 hlasov
13
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
16 hlasov
14
Ladislav Lang, MOST - HÍD
8 hlasov
15
Michal Bagačka, SMER-SD
7 hlasov
16
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
17
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
18
Gejza Mede, NEKA
5 hlasov
19
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
20
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
21
Ivan Hazucha, SMER-SD
4 hlasov
22
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Stanislav Krahulec, NEKA
3 hlasov
24
Peter Mináč, SMER-SD
3 hlasov
25
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
26
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasov
28
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
30
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
31
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
32
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
33
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
35
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
36
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
37
Miroslava Grendelová, KSS
38
Anatolij Jefimov, KSS
39
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
40
Roman Lebeda, NEKA
41
Ján Lichanec, NEKA
42
Katarína Moncoľová, NEKA
43
Zdenek Očovan, NAJ
44
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45
Alena Pivovarčiová, NP
46
Martin Pliešovský, SNS
47
Aneta Vargicová, SNS
48
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD