Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
70,73%
Rudolf Bauer KDS
29,27%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
64,04%
Rudolf Bauer KDS
15,73%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,62%
Jozef Holečko NEKA
5,62%
Dominika Palaščáková NOVA
2,25%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,25%
Jaroslav Džunko NEKA
2,25%
Lukáš Sisák KSS
1,12%
Ivan Kuhn OKS
1,12%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Köteles, SMK-MKP
58 hlasov
2
László Iván, SMK-MKP
57 hlasov
3
István Zachariaš, SMK-MKP
53 hlasov
4
Jenő Csoltkó, NEKA
45 hlasov
5
Jozef Holečko, NEKA
43 hlasov
6
Anton Király, SMK-MKP
43 hlasov
7
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
8
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
9
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
10
Jozef Konkoly, SMER - SD
12 hlasov
11
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
12
Róbert Šándor, NEKA
9 hlasov
13
Ladislav Bartók, NEKA
7 hlasov
14
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
15
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
16
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
17
Ján Marton, NOVA
4 hlasov
18
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
19
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
20
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
21
Viktor Dulina, NEKA
3 hlasov
22
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
23
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
24
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
25
Peter Papáč, KSS
2 hlasov
26
Dominika Palaščáková, NOVA
2 hlasov
27
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
28
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
29
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
30
Monika Bérešová, SZS
2 hlasov
31
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
32
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
33
František Petro, SMER - SD
2 hlasov
34
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
35
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
36
Marián Tóth, SaS
2 hlasov
37
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
38
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
39
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
40
Viliam Bačo, NEKA
1 hlasov
41
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
42
Michal Rečka, SMER - SD
1 hlasov
43
Marián Kertész, PD
1 hlasov
44
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
45
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
46
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
47
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
48
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
49
Ján Stanislav, SNS
50
Vojtech Staňo, SMER - SD
51
Ľubomír Šimko, SMER - SD
52
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
53
Slavomír Horváth, SNS
54
Radoslav Šimko, SNS
55
Ján Bačo, SĽS
56
Miloš Barcal, NEKA
57
Božena Letková, NEKA
58
Alexander Bimbo, SRÚS
59
Jozef Koňa, SĽS
60
Róbert Čarny, SNS
61
Imrich Kohút, SĽS

Volebná účasť

24,11
%
2017 1. kolo
6,21
%
2013 2. kolo
13,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,11%
2013 2. kolo 6,21%
2013 1. kolo 13,62%