vyberte rok
Cesticeokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
41.36%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
26.54%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
20.99%
Róbert Bačinský NEKA
4.94%
Štefan Surmánek ĽSNS
4.94%
Jarmila Tkáčová SNS
1.23%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

24,11
%
2017 1. kolo
6,21
%
2013 2. kolo
13,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,11%
2013 2. kolo 6,21%
2013 1. kolo 13,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Képes, SMK-MKP
77 hlasov
2
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
73 hlasov
3
Tamás Iván, SMK-MKP
70 hlasov
4
Gábor Szalay, SMK-MKP
65 hlasov
5
László Köteles, SMK-MKP
60 hlasov
6
Csaba Simkó, SMK-MKP
60 hlasov
7
István Zachariaš, SMK-MKP
54 hlasov
8
Mária Lacková, NEKA
47 hlasov
9
Anton Király, SMK-MKP
45 hlasov
10
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
44 hlasov
11
Július Beluscsák, NEKA
35 hlasov
12
Július Pelegrin, NEKA
33 hlasov
13
Roland Szabó, SMER-SD
22 hlasov
14
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
15
Elena Fialková, MOST - HÍD
20 hlasov
16
Július Begala, NEKA
17 hlasov
17
Attila Oravecz, MOST - HÍD
14 hlasov
18
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
19
Slavomír Borovský, DS
13 hlasov
20
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
12 hlasov
21
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
22
Erika Zámboriová, ŠKV
11 hlasov
23
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
24
Tibor Bráz, NEKA
10 hlasov
25
Monika Gergelová, SNS
10 hlasov
26
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
27
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
9 hlasov
28
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
9 hlasov
29
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
30
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
31
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
32
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
33
Jarmila Vaňová, ŠKV
4 hlasov
34
Michal Rečka, SMER-SD
4 hlasov
35
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
36
Augustín Köteles, NAJ
4 hlasov
37
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
38
Ján Horváth, NEKA
4 hlasov
39
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
40
Anetta Strýčková, NEKA
4 hlasov
41
Ivan Hriczko, ŠKV
3 hlasov
42
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
43
Ervín Kompuš, NAJ
3 hlasov
44
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
45
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
46
Radoslav Hodor, NEKA
3 hlasov
47
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
48
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
49
Ondrej Bernát, SMER-SD
3 hlasov
50
Peter Seman, KSS
2 hlasov
51
Pavol Lehotský, NEKA
2 hlasov
52
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
53
Martina Dutková, NEKA
2 hlasov
54
Mária Dulovičová, NEKA
2 hlasov
55
Tomáš Suchý, ŠANCA
2 hlasov
56
Peter Derevjaník, SMER-SD
1 hlasov
57
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
58
Ján Serbin, NEKA
1 hlasov
59
František Petro, SMER-SD
1 hlasov
60
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
61
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
62
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
63
Vojtech Farkaš, NEKA
1 hlasov
64
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Július Grulyo, NEKA
66
Peter Kocai, NAJ