Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
54,90%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
15,69%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9,80%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
7,84%
Dorota Bujňáková NP
3,92%
Štefan Straka KSS
3,92%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
3,92%
Anton Korba NEKA
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Kičura, SMER - SD
20 hlasov
2
František Balog, SRÚS
16 hlasov
3
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
4
Ľubomír Vaško, NOVA
14 hlasov
5
Miroslav Benko, SMER - SD
13 hlasov
6
Radoslav Čuha, SMER - SD
11 hlasov
7
Dušan Brhlík, NEKA
11 hlasov
8
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
9
Patrik Tomič, NEKA
10 hlasov
10
Miroslav Leško, SMER - SD
10 hlasov
11
Milan Hlivjak, 99%, PaS
8 hlasov
12
Michal Kaliňák, SMER - SD
7 hlasov
13
Viera Leščáková, NOVA
7 hlasov
14
Pavel Hagyari, NEKA
6 hlasov
15
Peter Klein, NEKA
6 hlasov
16
Jiří Ballarin, NEKA
6 hlasov
17
Vladislav Bašista, SMER - SD
5 hlasov
18
Mikuláš Komanický, SMER - SD
5 hlasov
19
Zdenko Velecký, NEKA
5 hlasov
20
Emil Chlapeček, SMER - SD
4 hlasov
21
Miroslav Lukáč, SMER - SD
4 hlasov
22
Miroslav Sopko, NOVA
4 hlasov
23
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
24
Branko Benko, SMER - SD
4 hlasov
25
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
3 hlasov
26
Stanislav Grega, NEKA
3 hlasov
27
Peter Hatalčík, SMER - SD
3 hlasov
28
Stanislav Šváby, NOVA
3 hlasov
29
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
30
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
31
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
32
Rudolf Voit, NEKA
2 hlasov
33
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
34
Ján Andrejko, NEKA
2 hlasov
35
Marek Guman, NEKA
2 hlasov
36
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
37
Mária Klebanová, SNS
2 hlasov
38
Andrej Buday, SaS
1 hlasov
39
Jozef Kipikaša, SNS
1 hlasov
40
Pavol Kleban, SNS
1 hlasov
41
Anton Klimko, NOVA
1 hlasov
42
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
1 hlasov
43
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
44
Ladislav Babuščák, NOVA
1 hlasov
45
Radomír Kreheľ, NEKA
1 hlasov
46
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
47
Ján Katica, NEKA
1 hlasov
48
Marcel Jenča, SNS
1 hlasov
49
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
50
Radoslav Bednarčik, SNS
1 hlasov
51
Milan Cimerman, Z-SNP
1 hlasov
52
Tibor Bažo, SRÚS
1 hlasov
53
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
54
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
55
Daniel Antolík, SNS
1 hlasov
56
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
57
Vladimír Borecký, NEKA
1 hlasov
58
Marián Krakovský, KSS
1 hlasov
59
Ondrej Gubač, NEKA
1 hlasov
60
Matúš Murajda, NEKA
1 hlasov
61
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
62
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
1 hlasov
63
František Merkovský, 99%, PaS
1 hlasov
64
Ľudovít Malaga, NEKA
1 hlasov
65
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
66
Jaroslav Uličný, SNS
1 hlasov
67
Viera Vasiliaková, KSS
1 hlasov
68
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
69
Anton Demeter, SNS
70
Radovan Bačík, NEKA
71
Ivan Benko, NEKA
72
Peter Bugár, KSS
73
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
74
Igor Kreta, KSS
75
Janette Langová, NOVA
76
Radko Lapoš, NEKA
77
Cyril Leško, SNS
78
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
79
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
80
Stanislav Mathia, NOVA
81
Pavel Mihaľák, NEKA
82
Lukáš Priščák, SNS
83
Viliam Sedlák, 99%, PaS
84
Paulína Štefaničová, NOVA
85
Andrej Tudor, KSS
86
Ľuba Kráľová, NEKA
87
Jozef Kakaščik, NEKA
88
František Janus, NEKA
89
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
90
Ján Dobrovič, NEKA
91
Alica Dragulová, NOVA
92
Richard Drutarovský, NOVA
93
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
94
Vladimír Feľbaba, NOVA
95
Jozef Frankovský, NEKA
96
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
97
Štefan Hatok, NEKA
98
Michal Hlivjak, 99%, PaS
99
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
100
Ján Jacoš, 99%, PaS
101
Jozef Jakubík, 99%, PaS
102
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

24,87
%
2017 1. kolo
11,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,87%
2013 1. kolo 11,43%