Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
75,00%
Rudolf Bauer KDS
25,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
72,34%
Rudolf Bauer KDS
19,15%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
6,38%
Lukáš Sisák KSS
2,13%
Dominika Palaščáková NOVA
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Duč, NEKA
38 hlasov
2
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
3
Tichomír Kačo, NEKA
21 hlasov
4
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
5
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
6
Csaba Furik, SMK-MKP
14 hlasov
7
Juraj Sobek, SMER - SD
11 hlasov
8
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
9
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
10 hlasov
10
Jana Mondiková, SMER - SD
10 hlasov
11
Magdaléna Haburová, NEKA
10 hlasov
12
Róbert Puci, SMER - SD
8 hlasov
13
Vladimír Dvorový, SMER - SD
8 hlasov
14
Rastislav Petrovič, SMER - SD
7 hlasov
15
József Kopasz, SMK-MKP
7 hlasov
16
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
17
Juliana Pašková, NEKA
5 hlasov
18
Ladislav Illés, SMK-MKP
4 hlasov
19
László Farkas, SMK-MKP
3 hlasov
20
Mária Szuperák, SMK-MKP
3 hlasov
21
Štefan Tatranský, KSS
2 hlasov
22
Edita Anthony, SaS
2 hlasov
23
Peter Pető, NEKA
2 hlasov
24
Zlatica Čeplíková, NEKA
2 hlasov
25
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
26
Juraj Selecký, NEKA
2 hlasov
27
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
28
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
29
Jozef Horváth, SMER - SD
1 hlasov
30
Marián Kolesár, NEKA
1 hlasov
31
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
32
Marek Čižmár, NEKA
1 hlasov
33
Martin Begala, NEKA
1 hlasov
34
Terézia Kačová, NOVA
1 hlasov
35
Miroslav Tóth, SMER - SD
1 hlasov
36
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
37
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
38
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
39
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
40
Gejza Gore, NEKA
41
Miloš Kubica, NEKA
42
Ján Lukáč, SMS
43
Katarína Mischurová, NEKA
44
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
45
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
46
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
47
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
48
Ľudovít Tóth, SĽS
49
František Tomko, NEKA
50
Ľubomír Princík, NEKA
51
Pavel Szijjártó, SĽS
52
Jaroslav Konečný, NEKA
53
Andrej Kocák, MS
54
Michaela Kapustníková, NOVA
55
Igor Balog, SRÚS
56
Mikuláš Balog, EDS
57
Ladislav Bodnár, NEKA
58
Ľubomír Bulla, NEKA
59
Robert Engel, NEKA
60
Miloš Ferko, NOVA
61
Peter Figeľ, DS
62
Martin Galgoczy, NEKA
63
Matúš Hada, KĽS
64
Aneta Horváthová, EDS
65
Tibor Jánošík, NOVA
66
Vladimír Juroš, MS
67
Jaroslav Soták, NEKA

Volebná účasť

36,26
%
2017 1. kolo
13,18
%
2013 2. kolo
30,76
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,26%
2013 2. kolo 13,18%
2013 1. kolo 30,76%