vyberte rok
Černochovokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
49.18%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
40.98%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
4.92%
Štefan Surmánek ĽSNS
3.28%
Ján Struk SMS
1.64%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

36,26
%
2017 1. kolo
13,18
%
2013 2. kolo
30,76
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,26%
2013 2. kolo 13,18%
2013 1. kolo 30,76%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Duč, NEKA
39 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
30 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
29 hlasov
4
Peter Rico, MOST - HÍD
23 hlasov
5
Jozef Želinský, MOST - HÍD
22 hlasov
6
Ján Juhász, MOST - HÍD
22 hlasov
7
József Kopasz, SMK-MKP
21 hlasov
8
István Takács, SMK-MKP
20 hlasov
9
Gejza Sačko, MOST - HÍD
19 hlasov
10
Tibor Sáradi, SMK-MKP
18 hlasov
11
Zoltán Ilko, SMK-MKP
17 hlasov
12
Csilla Bálintová, SMK-MKP
16 hlasov
13
Jana Mondiková, SMER-SD
14 hlasov
14
Peter Pandy, MOST - HÍD
13 hlasov
15
Jozef Horváth, MOST - HÍD
11 hlasov
16
Zoltán Mento, NEKA
10 hlasov
17
Róbert Puci, SMER-SD
8 hlasov
18
Radoslav Rendeš, ŠKV
8 hlasov
19
Viktor Palko, MOST - HÍD
7 hlasov
20
Libuša Babuľaková, ŠKV
6 hlasov
21
Tichomír Kačo, ŠKV
5 hlasov
22
Rastislav Petrovič, SMER-SD
5 hlasov
23
Gustáv Liszkai, SMER-SD
4 hlasov
24
Marek Čižmár, NEKA
4 hlasov
25
Edina Kocsisová, NEKA
4 hlasov
26
Peter Bačkovský, ŠKV
4 hlasov
27
Július Hajdu, SMER-SD
3 hlasov
28
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
29
Antónia Hrabská, ŠKV
3 hlasov
30
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Gabriel Garanič, NEKA
2 hlasov
32
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
34
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
35
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
36
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
38
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
39
Ján Seman, ŠANCA
1 hlasov
40
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
41
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
42
Jozef Gamrát, NEKA
43
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
44
Milan Malý, KSS
45
Terézia Stanková, NEKA
46
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
48
Peter Figeľ, DS
49
Michaela Ducárová, ŠKV
50
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
52
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
53
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
55
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
56
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
58
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
61
Alexander Kis-Géczi, NAJ
62
Katarína Kasardová, KSS
63
Štefan Kandráč, NP
64
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
65
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
66
Slavomír Illeš, NEKA
67
Marta Hrobová, ÚSVIT
68
Adrian Haraszti, NAJ
69
Marián Vanci, ŠKV